€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Sklenená fľaša na vodu s kryštálom - viac druhov

Sklenená fľaša na vodu s kryštálom - viac druhov

Fľaše s kryštáľom sa stali hitom, ale voda naplnená kryštálmi je viac než len dočasný výstrelok. Za liečením kryštálmi sa skrýva prastarý príbeh a ak uvažujete o tom, že by ste to vyskúšali, aby vám do života vniesli dobro určite neoľutujete.
Sumeri z Mezopotámie používali kryštálové kamene na liečenie už pred 6000 rokmi. Neskôr sa poznanie kryštálov a ich pozitívnej energie rozšírilo do starovekého Egypta, ale aj Indie a jej hinduistických a budhistických kultúr. V prípade Indie si ľudia dodnes liečia zdravotné problémy kryštálmi. V mnohých iných kultúrach sa ľudia vždy zdobili kryštálmi na odvrátenie chorôb a verili, že kamene podporujú vlastnosti ako prosperita a láska.
Voda z fľaše s kryštálom sa môže stať vedomým zvykom na obnovenie energetickej hladiny, navodenie dobrej nálady alebo možno konečne urobiť z meditácie neoddeliteľnú súčasť našej každodennej rutiny.
Voda naplnená kryštálom je voda nabitá silou minerálu a vedomým zámerom, ako napríklad pri jogových meditáciách. Hydratácia a liečivá energia – to je kombinácia, ktorá sa nám páči! Každý kryštál má jedinečnú silu: niektoré znižujú hladinu stresu, niektoré zlepšujú kreativitu, iné sú dobré pri vyrovnávaní emócií atď.
Molekulárna štruktúra vody sa mení s tým, s čím prichádza do kontaktu, dokonca aj s myšlienkami a emóciami. Keďže naše telo je prakticky zložené z vody, naše myšlienky a emócie od prvého dňa priamo ovplyvňujú naše telo a jeho zdravie. Vylúhovaním našej pitnej vody v kontakte s pozitívnymi liečivými silami kryštálov dostávame šancu radikálne zmeniť svoje telo zvnútra.
 
Aký minerál si vybrať? V ponuke máme číry kremeň, ametyst a ruženín:
 
Číry kremeň:
Pre jasnosť, upokojenie a tvorivú energiu je fľaša na vodu z číreho kremeňa ideálna na to, aby ste ju mali na stole v práci. Priehľadná krištáľová fľaša na vodu uvádza do rovnováhy myseľ a telo, podporuje jasnosť myslenia a liečenie na fyzickej úrovni. Je to viacúčelový kryštál, takže ak ste v krištáľovom svete noví, je to dobrý kameň, kde začať.
 
Ametyst:
Táto fľaša s vodou naplnenou ametystom má priniesť upokojenie a znížiť stres. Ametyst upokojuje a napĺňa energiou.
 
Ruženín: 
Aby ste podporili sebalásku a sebadôveru, môžete si vlastnosti ruženínu vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete. Fľaša s ruženínom podporuje sebalásku, liečenie, ochranu a emocionálnu stabilitu.
 
Teraz máte možnosť energizovať a prečistiť svoje telo pomocou týchto fliaš na vodu s vysokofrekvenčnými kryštálmi. Využite zdravotné prínosy kryštálov s touto sklenenou fľašou na vodu. Tieto fľašky majú kryštálový hrot na skrutkovacej základni z nerezovej ocele pre ľahké čistenie, pogumované protišmykové dno. Drahokam je priamo ponorený vo vode, dá sa ľahko vybrať pre ručné umývanie. 
Štýlová fľaša na vodu s objemom 500 ml. Na výber máte 5 kryštáľov. Darčekový box v cene. Zatvárateľný uzáver z nerezovej ocele alebo dreva.
Po odstránení uzáverov a kryštáľových častí je sklenená časť fľašky vhodná do umývačky riadu. Odporúčané na použitie iba s čistou vodou 
Neoprénový kryt pre izoláciu a ochranu 
 
Rozmery: výška 24,5 cm, priemer 6,5 cm, hmotnosť: 475 g, objem: 0,5l