€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Maca

Domorodí obyvatelia Ánd konzumujú korene maky už desaťročia a používajú túto superpotravinu ako prírodný liek na množstvo ochorení. Koreň Maca má pre ženy veľa zdravotných výhod vrátane:
- zmierňuje príznaky menopauzy: maca reguluje hladiny hormónov, čo pomáha zmierniť tieto špecifické príznaky, ako sú návaly horúčavy, nespavosť, nadmerné potenie alebo depresia.
-zlepšuje sexuálne funkcie: sexuálne dysfunkcie žien závisia od mnohých faktorov (vek, životný štýl, lieky) a ženy, ktoré pravidelne konzumujú maku, naznačujú zlepšenie sexuálnej funkcie.
-aphrodisiak: veľmi bohatý na minerály, ako je zinok, jód a esenciálne mastné kyseliny, maca vyrovnáva hladinu pohlavných hormónov.
-pomáha zlepšovať celkovú náladu: mastné kyseliny v maca pomáhajú správnemu fungovaniu mozgu, sú zodpovedné za kognitívne funkcie a racionálne myslenie.
- plodnosť: štúdie preukázali, že maca pomáha zvyšovať sekréciu luteinizačného hormónu z hypofýzy, pričom tento hormón je okrem iných faktorov v tele spojený s plodnosťou.
- zvyšuje hustotu kostí: udržiavanie hustoty kostí pri optimálnych parametroch je častým problémom u žien v starnutí. Účinky koreňa macy na príznaky menopauzy sú tiež spojené s hustotou kostí, čo pomáha udržiavať optimálnu hustotu.
-zvyšuje hladinu energie: maca je bohatá na vitamíny, minerály, esenciálne mastné kyseliny a bielkoviny. Všetky tieto živiny pomáhajú zvyšovať a udržiavať hladinu energie a pomáhajú rýchlejšie sa zotaviť po zraneniach.
Prášok z Macaa je určený nielen ženám, je tiež veľmi vhodný pre mužov. Tu sú niektoré populárne vlastnosti:
- reguluje hladiny testosterónu a zvyšuje plodnosť, - vhodné pre športovcov, -antioxidant, -antidepresivum
Filter
Cena
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien