Prírodné produkty na asténiu
Prechod z jednej sezóny do druhej je poznačený nielen zmenami teploty; tieto prechody sa tiež prejavujú v tele a prejavujú sa únavou a slabosťou, nedostatkom energie, ťažkosťami s koncentráciou alebo závratmi. Ak pociťujete takéto príznaky najmä na jar alebo na jeseň, znamená to, že potrebujete malú pomoc vo forme vitamínov a minerálov, ktoré oživia vaše telo. Vyskúšajte prírodné doplnky na asténiu a vitaminizáciu, ako napríklad med Manuka, propolis, surový peľ, šumivé tablety, maca, vitamín C, spirulina, chlorella, rakytník, šípka alebo ashwagandha. Máte na výber veľa kvalitných produktov!
Cyprusový esenciálny olej 10mlCyprus (Cupressus Sempervirens)
- má korenistú mužnú vôňu so živicovou drevitou arómou. Môže sa kombinovať s citrusovými éterickými olejmi, ako jena sklade6.79 €
Energia, Bachove kvety, Bioherba, 20 mlDr. Bach Energia kvapky pomáhajú znovu získať energiu a nadšenie tým, ktorí sa cítia skľúčení a úplne vyčerpaní.
Ingrediencie:
Rastlinné extraktyna sklade12.39 €
Gáfor esenciálny olej 10 / 50 mlGáforový éterický olej, dlho známy pre svoje stimulačné vlastnosti, je všeobecné tonikum. Energický éterický olej z gafrového stromu obnovuje silu ana sklade3.19 €
HO WOOD Esenciálny olej 10 / 50 mlEsenciálny olej z dreva Ho, ktorý je veľmi podobný ružovému drevu, ponúka rovnaké revitalizačné a čistiace vlastnosti na pokožku. Esenciálny olej z dreva Hona sklade4.09 €
KLINČEK LISTY ESENCIÁLNY OLEJ 10 / 50 mlTento čistiaci a tonizujúci olej je obdarený silnou a hrejivou vôňou a je známe, že bojuje proti únave a pochmúrnosti. Je veľmi efektívny pri elimináciina sklade3.39 €
Schisandra, bylinná tinktúra, 50 mlProspešné pre imunitný systém, svalový systém, nervový systém. Pôsobí priaznivo pri astme, suchom kašli, sexuálnej slabosti, anémii, rýchlej únave,na sklade8.49 €
Shilajit, podpora tela, 50 tablietShilajit je živica, prírodný extrakt zo starodávnej rastliny, ktorý sa vyrába za špecifických klimatických podmienok v Himalájach (India a Nepál). Jeden zna sklade10.90 €
Sirup Vitaminizantus 200mlSirup Vitaminizantus je veľmi dobrý imunostimulátor, ktorý pomáha zvyšovať sebaobrannú kapacitu a vytrvalosť tela. Odporúča sa pri avitaminóze, anémii,skladom 1 ks9.99 €
Sirup z echinacey 200 / 500mlSirup z echinacey je veľmi dobrý zdroj vitamínov, ktorý pomáha posilňovať imunitný systém. Odporúča sa pri anémii, nízkej imunite, adjuvans počasskladom 1 ks7.90 €
Sirup z rakytníka rešetliakového 200 / 500 mlRakytník rešetliakový má veľa zdravotných výhod. Plody rakytníka sa nachádzajú v kategórii najsilnejších vitamínov v flóre našej krajiny, posilňujú avypredané6.90 €
Zázvor 60 kapsúlZázvor 60 kapsúl Má účinky:
- antiemetické a antivertiginózne vďaka pôsobeniu na úrovni CNS
- inhibuje oblasť chemoreceptorov, ktorá vyvoláva zvracanie ana sklade16.90 €
Šípkový sirup 200 / 500mlŠípkový sirup je veľmi dobrý vitamínizér a prispieva k zvýšeniu sebaobrannej kapacity a vytrvalosti tela. Odporúča sa pri anémii, nízkej imunite, asténii,vypredané6.90 €