logo template4

Dráč

Dráč je horké zažívacie tonikum, pomáha podporovať funkciu pečene a žlčníka, stimuluje tvorbu žlče, čistí krv, pomáha posilňovať imunitný systém, bojuje proti bakteriálnej infekcii, podporuje správne trávenie.
Dráč je detoxikačná bylina, ktorá má vynikajúce stimulačné a sedatívne vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti mnohým organizmom spôsobujúcim choroby.

Zápal: Dráč je účinný pri zmierňovaní infekcie a zápalu močového, dýchacieho a gastrointestinálneho traktu. Bežné zdravotné problémy, ako je sinusitída, upchatý nos, bolesť hrdla, bronchitída a kandidové infekcie, sú ľahko liečiteľné pomocou dráču.

Adstringent: Dráč má silné adstringentné vlastnosti, ktoré pomáhajú rýchlejšie zabíjať črevné baktérie. Často sa používa na liečbu hnačky, vrátane hnačky spôsobenej otravou jedlom.

Imunitný systém: Dráč obsahuje berberín, ktorý stimuluje biele krvinky v tele, ktoré zabíjajú organizmy spôsobujúce choroby, čo vedie k zvýšeniu celkovej imunity.

Detoxikácia: Dráč je účinný pri detoxikácii a stimulácii pečene, čo zase zvyšuje fungovanie pečene a lieči problémy, ako sú žlčníkové kamene.

Dráč je známy ako bylinné antibiotikum, pretože obsahuje zlúčeninu nazývanú berberín. Berberine sa v súčasnosti skúma v súvislosti s kontrolou cukrovky a možno aj jej prevenciou. V testoch sa ukázalo, že berberín inhibuje rast baktérií a môže pomôcť lepšiemu fungovaniu imunitného systému.

Filter
Cena