logo template4

Horny goat

Epimedium macun je rastlina, ktorá rastie hlavne v oblastiach Ázie. Tradične sa čínska medicína používa na liečbu rôznych stavov, ako je osteoporóza a erektilná dysfunkcia, ale v posledných rokoch sa ukázalo, že ide o prírodné afrodiziakum. Epimedium macun má veľa mien medzi nimi Horny goat alebo Yin yang Huo kvôli svojej činnosti byť prírodným tonikom ženského (jin) a mužského (yang) libida.

Horny goat sa používa na pomoc pri erektilnej dysfunkcii a nedobrovoľnej ejakulácii a zároveň stimuluje libido mužov i žien.
Jeho účinok je spôsobený icariínom, flavono-glukozidovou látkou, ktorá pôsobí na reprodukčné orgány, inhibuje činnosť určitých enzýmov, napodobňuje účinok testosterónu a zvyšuje oxidáciu tkanív. Tiež spôsobuje zvýšený krvný obeh, a tým napomáha erekcii a prekrveniu reprodukčných orgánov. Výsledkom je zlepšenie sexuálnej túžby a libida, zlepšenie sexuálnej výkonnosti a erotické uspokojenie.

Epimedium Macun je bohatým zdrojom fytoestrogénov, a preto sa používal na liečbu osteoporózy a na znižovanie úbytku kostnej hmoty. Dôvodom je, že fytoestrogény napodobňujú účinok ženského estrogénu, najmä u žien po menopauze.

Filter
Cena