logo template4

Chlorid horečnatý

Chlorid horečnatý je nielen neškodný pre tkanivo, ale má tiež silný vplyv na aktivitu leukocytov a fagocytózy. Preto je dokonalým nástrojom na ošetrenie vonkajších rán.

Chlorid horečnatý potrebný na výrobu veľkého množstva žalúdočnej kyseliny každý deň a ako stimulačný prostriedok na správne trávenie škrobových enzýmov. Mnoho starších ľudí, najmä tých, ktorí trpia chronickými chorobami, ktoré potrebujú viac horčíka, nemôžu produkovať dostatok kyseliny chlorovodíkovej, a preto nie sú schopné absorbovať oxid alebo uhličitan horečnatý.

Výhody chloridu horečnatého pre zdravie

Koža:
Chlorid horečnatý pomáha pri vráskach a zlepšuje zdravie a rast vlasov, opravuje poškodenie od slnka.

Zuby:
Na vyplachovanie účinkuje na ďasná, čím vytvára vysoko alkalické prostredie v ústach. Posilňuje zuby a má lepšie účinky na zápal ďasien. Je to skôr horčík ako vápnik, ktorý prispieva k tvorbe zdravej skloviny odolnej proti rozkladu.

Všeobecné tonikum:
Chlorid horečnatý je silné tonikum stimulujúce všetky aspekty bunkovej fyziológie a výroby energie. Horčík je nevyhnutný pre život, pretože sa podieľa na viac ako 325 enzymatických reakciách. Pri pravidelnom príjme chloridu horečnatého očakávajte viac energie, sily a vytrvalosti a dokonca aj zvýšenie sexuálnej energie.

Šport:
Horčík je možno najdôležitejšou minerálnou výživou, najmä u športovcov. Pri namáhavej fyzickej aktivite telo vylučovalo základné minerály prostredníctvom potu, najdôležitejším z nich je horčík. Udržiavanie jeho primeranej hladiny v tele pomáha pri únave, vyčerpaní z tepla, látkovej premene a kontrole cukru v krvi.

Úľava od bolesti:
Transdermálna liečba chloridom horečnatým je mimoriadne dôležitá pri športových úrazoch a bolestiach pri namáhaní svalov a veľkej záťaži kĺbov.

Chlorid horečnatý bojuje proti choroboplodným zárodkom v tele

Filter
Cena