logo template4

Mydlové základy / bázy

Vďaka našim mydlovým základom si môžete pripraviť mydlo svojich snov, v akejkoľvek farbe a tvare, s obľúbenou vôňou, s prídavkom sušených kvetov alebo hliny. Mydlové základy sú 100% prírodné a rastlinného pôvodu, jemné a s neutrálnou vôňou. Vyberte si mydlový základ, ktorý je pre vás vhodný.

Čo sú to mydlové základy?
Mydlové základy sú prírodné glycerínové základy rastlinného pôvodu na výrobu DIY mydiel. Rastlinný glycerín - hlavnou zložkou našich mydlových základov je prírodné zvlhčovadlo, ktoré zvlhčuje pokožku a chráni ju pred nadmerným úbytkom vody. Glycerín navyše pokožku zjemňuje a uľahčuje prienik ďalších aktívnych zložiek do pokožky. Vďaka týmto vlastnostiam glycerínu sú mydlové základy skvelým základom pre vytváranie jednotlivých mydiel prispôsobených vašim potrebám. Mydlové základy sú univerzálne, bez zápachu, neobsahujú škodlivé látky, sú ideálne na farbenie a kombinovanie s ďalšími prísadami, ako sú rastlinné oleje, kozmetické maslá, éterické oleje, farbivá, kozmetické hliny, sušené kvety.

Naša ponuka obsahuje široký výber mydlových základov šitých na mieru rôznym potrebám, vďaka ktorým si môžete vytvárať DIY mydlá presne tak, ako chcete. Ultrabiela mydlová báza je rastlinného pôvodu. Môže sa použiť na výrobu bielych a farebných glycerínových mydiel. Je bez zápachu a farebná škála sa pohybuje od krémovej po bielu. Ultrabiela glycerínová mydlová báza má mierne zásadité pH (približne 7,8). DIY mydlá vyrobené na báze ultra bieleho mydla môžu mať takmer akúkoľvek farbu, vôňu a perfektne absorbovať ďalšie prísady.

Bez SLS / SLES glycerínový mydlový základ je 100% prírodný základ bez sklovitých povrchovo aktívnych látok, ktorý sa bežne používa v kozmetike ako SLES a SLS. DIY mydlo vyrobené z glycerínového mydlového základu SLS / SLES FREE sa veľmi ľahko napení a perfektne čistí a stará sa o pokožku. Mydlový základ nedráždi pokožku a je veľmi jemný.

Suroviny použité na výrobu mydlového základu African Black Soap pochádzajú z Ghany. Je to originálny mydlový základ vyrobený ručne z dvoch ingrediencií - bambucké maslo a kokosový olej. Africké čierne mydlo sa vyznačuje zložením bohatým na vitamíny a antioxidanty. Má výraznú, prírodnú, hnedú farbu, vynikajúce penivé, čistiace a zvlhčovacie vlastnosti. Africké čierne mydlo má charakteristickú vôňu, ktorú je možné obohatiť o éterické oleje.

Ako vyrobiť mydlo z mydlového základu?
Na výrobu DIY mydla z mydlového základu roztopte základňu vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Do roztaveného mydlového základu pridajte svoje obľúbené prísady, ako sú farbivá, éterické oleje, kvetinové šupky, hlina alebo peeling. Všetko to zmiešajte. Pamätajte, že obsah ďalších prísad by nemal presiahnuť 5% z celkového množstva mydla. Nalejte rozpustený a ochladený základ do vybranej formy na mydlo. Počkajte, kým hmota stuhne a vychladne. Vyberte mydlo z formy a DIY mydlo je pripravené. 

Filter
Cena