logo template4

Sady na domácu kozmetiku

Chcete si vyrobiť sérum s kyselinou hyalurónovou, krém proti starnutiu alebo prírodnú masku? Snívate o šumivých levanduľových guľkách, ale nie ste si istí, ako doplniť ingrediencie? Alebo možno potrebujete prírodný darček pre blízkeho? Prezrite si našu ponuku DIY súprav, kde si každý nájde niečo pre seba.

DIY súpravy sú starostlivo zložené suroviny pre jedinečné pleťové déra, kozmetiku s kyselinami a výrobky na starostlivosť o pery. V každej sade nájdete starostlivo odmerané ingrediencie, pokyny na výrobu, doplnky a obaly na DIY kozmetiku.
Starajte sa o seba a objavte radosť z vlastnej prípravy kozmetiky. DIY sady kozmetiky (urob si sám) vybrané našim tímom vám umožňujú vytvárať domácu kozmetiku na báze prírodných ingrediencií. Každá kozmetická sada obsahuje prísady, nástroje a pokyny na prípravu vybranej kozmetiky. Vďaka tomu môžete vytvoriť jedinečné domáce SPA, a zároveň mať zadosťučinenie z vlastnej práce na príprave produktov starostlivosti o pokožku. Možno by aj niekoho z vašich príbuzných zaujala takáto súprava na výrobu kozmetiky? Je to vynikajúci nápad na originálny darček, najmä pre domácich majstrov. V našej ponuke nájdete veľký výber súprav. Vyberte si niečo pre seba alebo pre milovaného človeka. Každá sada na výrobu kozmetiky bola starostlivo popísaná, aby ste si mohli urobiť optimálnu voľbu.

Filter
Cena