logo template4

Fľaša na parfém 5ml

vyberte farbu:
modrá4 0
ružová1 0
zelená6 0
fialová1 0
zlatá 0
červená3 0
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: jgs 19-xx115
Dostupnosť: skladom 15 ks
2.42 bez DPH
2.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Fľaša na parfém 5ml

Kompaktný Flakónik na parfum - tieto praktické a kompaktné fľaše vám umožňujú nosiť svoj obľúbený parfum so sebou, či už cestujete alebo si jednoducho chcete uchovať parfum po ruke.

Kompaktné flakóniky na parfum sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s akýmkoľvek druhom parfumu a vône. To vám umožňuje ľahko prenášať váš obľúbený parfum do týchto malých kontajnerov a mať ho stále pri sebe. Tieto flakóniky sú tiež veľmi ľahko prenosné, takže ich môžete nosiť vo vašej taške, kabelke alebo dokonca v vrecku.

Kompaktné flakóniky na parfum sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje, že parfum zostáva svieži. Okrem toho sú tieto kontajnery odolné voči svetlu, čo bráni rozkladu parfému pod vplyvom slnečného svetla.

Okrem toho sú veľmi ľahko čistiteľné a udržiavané, takže ich môžete používať znova a znova.

Technické údaje:
1. Široké využitie: Je veľmi vhodný na uskladnenie parfému, kolínskej vody, vody po holení, odličovača atď.
2. Špeciálny dizajn: plniteľný parfumový sprej, ktorý využíva technológiu ľahkého čerpania, je vhodný na prenášanie alebo triedenie rôznych parfumov.
3. Jednoduché prenášanie: Táto fľaša na rozprašovanie parfumu sa ľahko prenáša. Jednoduché použitie, jednoduché plnenie/dopĺňanie. Odstráňte sprejový vrchnák, vyberte vnútorný flakónik, zarovnajte ventil s tryskou a jednoducho ho naplnite niekoľkými stlačeniami. Prevádzka je jednoduchá a môže sa vykonávať kedykoľvek a kdekoľvek.
4. V lietadle je možné nosiť cestovnú fľašu.
5. Viac farieb, z ktorých si môžete vybrať.
Balenie obsahuje:
1 * sprejová fľaša