logo template4

LactoHelix, synbiotikum s výťažkom zo slimáka, 20 kapsúl

Výrobca: vensomi
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 10253636
Dostupnosť: na sklade
19.08 bez DPH
22.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

LactoHelix, synbiotikum s výťažkom zo slimáka, Vensomi, 20 kapsúl

- 100% prírodný produkt
- Inovatívny produkt
- Komplexné synbiotikum s výťažkom zo slimáka
- Vynikajúce riešenie pri žalúdočných problémoch

LactoHelix je nové inovatívne synbiotikum vyvinuté výskumným tímom pod vedením profesora Alberta Krastanova z University of Food Technologies v Plovdive v Bulharsku.

LactoHelix je prírodný komplexný synbiotický prípravok na úplné riešenie problémov gastrointestinálneho traktu.

Aktívne zložky:

- lyofilizovaný extrakt zo slimáka (Helix Aspersa);
- probiotické baktérie;
- Prebiotikum (inulín).

Výťažok zo slimáka:
Slimačí extrakt obsahuje antibakteriálne a antivírusové peptidy a proteíny, kyselinu glykolovú, kolagén typu 1 a 2, elastín, vitamíny A, C, E, rôzne minerály, meď, zinok, železo a ďalšie.

Slimačí extrakt má špecifické antimikrobiálne vlastnosti. Ničí baktérie Escherichia coli, stafylokoky a ďalšie, ktoré často spôsobujú zápal. Vďaka prítomnosti množstva peptidov vykazujúcich antibakteriálne vlastnosti sa môže slimačí extrakt úspešne používať v kombinácii s antibiotickou liečbou proti infekciám spôsobeným Helicobacter pylori. Pôsobí ako prírodné antibiotikum a na rozdiel od liekov si u neho nevytvára rezistenciu.

Vďaka svojim komplexným vlastnostiam má slimačia sekrécia priaznivý vplyv na zapálenú žalúdočnú sliznicu, vredy a rany v žalúdku, ako aj na celý tráviaci trakt a stimuluje imunitný systém.

Probiotické baktérie:
Probiotické baktérie udržiavajú a regulujú bakteriálnu rovnováhu mikroflóry gastrointestinálneho traktu pri dysbakterióze, hnačkách, gastrointestinálnych infekciách, po liečbe antibiotikami, ako aj pri prevencii komplikácií spôsobených antibiotikami, pri poruchách tráviaceho systému (opuch žalúdok, pálenie záhy, plynatosť, zápcha, poškodenie črevnej sliznice, intolerancia laktózy). Pri pravidelnom používaní prípravok normalizuje imunitný systém, zmierňuje alergické reakcie, potláča vývoj hnilobných baktérií, obmedzuje zvýšenú tvorbu plynov v črevách, znižuje hladinu zlého cholesterolu.

Prebiotikum (inulín):
Inulín sa extrahuje z koreňov čakanky.

Inulín podporuje vývoj prospešných baktérií rodu Bifidus v hrubom čreve. Inulín redukuje toxické metabolity, pôsobí proti zápche, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v pečeni, normalizuje hladinu cukru v krvi, zlepšuje metabolizmus lipidov u pacientov s cukrovkou 2. typu, zlepšuje vstrebávanie minerálov v tele, bráni rozvoju diabetickej retinopatie, znižuje pravdepodobnosť vzniku rozvoj -vaskulárnych chorôb, normalizuje metabolizmus uhľohydrátov a tukov pri obezite a pomáha znižovať nadváhu. Prirodzene zmierňuje pocit hladu.

Užitočné vlastnosti:

Vďaka rôznorodým vlastnostiam svojich zložiek je možné komplexný synbiotický prípravok úspešne použiť na úplné riešenie gastrointestinálnych problémov:
- zápal sliznice žalúdka;
- narušená črevná mikroflóra po užití antibiotík;
- porucha funkcie čriev (syndróm dráždivého čreva);
- zhoršený metabolizmus a zvýšená hmotnosť;
- zažívacie ťažkosti;
- opuch a plyn;
- na posilnenie imunitného systému.

Účel:

LactoHelix je komplexný synbiotický prípravok, ktorý sa používa na udržanie normálnej činnosti gastrointestinálneho traktu.

Zloženie:

Obsah jednej kapsuly:
- čakankový inulín: 250 mg
- Lyofilizát mliečnych baktérií vyrobený zo sušeného mlieka: 150 mg
- Suchý extrakt z hlienu slimáka (Helix Aspersa) - 50 mg

Obsahuje 450 miliónov baktérií: Lactobacillus gasseri, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus burgaricus.

Neobsahuje pomocné látky! Neobsahuje GMO, lepok, cukor, konzervačné látky a farbivá.

Navrhované použitie:

Pre dospelých: 1 - 3 kapsuly denne.
Pre deti od 3 do 15 rokov: 1 kapsula denne.

Užívajte pred jedlom s malým množstvom vody.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Uchovávajte pri teplote do + 8 ° C.

Balenie: 10 tvrdých rastlinných kapsúl