logo template4

Sérum na tvár s 20% AHA a PHA komplexom kyselín Multi Acid Peel, 30 ml

Výrobca: skincyclopedia
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: cb 15647
Dostupnosť: skladom 1 ks
9.92 bez DPH
11.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sérum na tvár s 20% AHA a PHA komplexom kyselín Multi Acid Peel, 30 ml

AHA a PHA nočné peelingové sérum na tvár od Skincyclopedia je unikátna kombinácia 20% exfoliačného komplexu kyselín (glykolová, mliečna, mandľová a polyhydroxykyseliny), ktoré spoločne bezpečne odstraňujú vrchnú odumretú vrstvu epidermy a odhaľujú žiarivú a mladistvú pleť. Toto sérum pomáha redukovať pigmentáciu, jemné linky a vrásky, napína a tonizuje pokožku. Výrazne zlepšuje hydratáciu a žiarivosť, pričom redukuje nedokonalosti, pigmentové škvrny a pracuje na dosiahnutí rovnomernej pleti.
Sérum na nočný peeling tváre.
Obsahuje 20% komplex kyseliny glykolovej, kyseliny mliečnej, kyseliny mandľovej a kyseliny polyhydroxykyseliny.
Pre pevnejšiu pokožku a žiarivú pleť.
Pomáha znižovať pigmentáciu
Pomáha redukovať jemné linky a vrásky.
Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú a hyperpigmentovanú pleť.

NÁVOD NA POUŽITIE
Aplikujte len večer na čistú pleť a nechajte 5 minút pôsobiť. Nezabudnite si tvár dobre opláchnuť vlažnou vodou a po 5 minútach sérum odstrániť. Používajte toto sérum až 2-krát týždenne a každé ráno aplikujte širokospektrálny produkt na tvár s SPF 50 počas používania séra a ešte aspoň 1 týždeň po ukončení používania séra!

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Postupujte podľa návodu na použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami a oblasti okolo očí. Nepoužívajte na poškodenú alebo zapálenú pokožku. Prestaňte používať, ak sa objaví vyrážka a/alebo zápal. Sérum obsahuje vysoké percento účinných látok - alfa hydroxy (AHA) kyseliny a PHA (polyhydroxy kyseliny). Vykonajte test tolerancie 24 hodín pred prvým použitím. Neužívajte, ak máte preukázanú alergiu na niektorú zo zložiek, najmä ak ste alergický na kyselinu glykolovú alebo kyselinu mliečnu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaplikujte súčasne s kozmetickými prípravkami obsahujúcimi iné exfoliačné kyseliny, retinoidy a/alebo Matrixyl® 3000. Ak chcete používať prípravky s obsahom uvedených zložiek, odporúčame ich aplikovať v rôzne dni alebo v inú dennú dobu.

INGREDIENCIE
AQUA, LACTIC ACID, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, MANDELIC ACID, LACTOBIONIC ACID, GLYCERIN, GLUCONOLACTONE, MEL, PHENOXYETHANOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, HYDROXYETHYLCELLULOSE.