logo template4

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Dobrá Energia

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SCand-02
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Dobrá Energia

Rituálne sviečky sa používajú na zosilnenie a uvoľnenie energie a na podporu pozitívnej energie v rituáloch a kúzlach.

Oranžové rituálne sviečky predstavujú dobrú energiu a sú ideálne na horenie pri prejavovaní pozitivity, sily vôle, dôvery a radosti.

Základná súčasť skrinky s nástrojmi každej čarodejnice. Ideálne pre kúzla, rituály, modlitby, očisty alebo len atmosféru.

Každé balenie obsahuje 10 neparfumovaných oranžových sviečok, ktoré je možné v prípade potreby pomazať olejmi.
Oranžové sviečky sa najlepšie používajú pri rituáloch a kúzlach týkajúcich sa premeny, duchovnej sily, otvorenia tretieho oka a vyhnania zla.

Oranžové sviečky sa často používajú pri rôznych rituáloch a obradoch kvôli dobrej energii, ktorá je s nimi spojená.

Oranžové rituálne sviečky môžu byť použité na prejavenie radosti, šťastia, nadšenia, kreativity a na rozvoj duchovnej a emocionálnej zrelosti. Môžu byť tiež použité na liečenie sexuálnych a vzťahových problémov.
Táto sviečka pomáha s prejavovaním radosti, liečenia, sústredenia, kreativity, úspechu, povzbudenia, zmeny, odhodlania, zdravia, stimulácie, šťastia, zábavy, radosti, rovnováhy, slobody, prejavu a fascinácie.

Keďže oranžová farba je spojená so sakrálnou čakrou, môže tiež pomôcť pri odstraňovaní uviaznutej energie z tráum a zadržiavaných emócií, aby sa zvýšila vaša kreativita a schopnosť vyjadriť svoje skutočné ja.

Najlepší deň na vykonanie tohto rituálu je nedeľa, pretože je to deň kreativity, sústredenia a liečenia. Môžete to urobiť aj počas splnu alebo novu, pretože energia je v tomto čase na vrchole.

Ako vykonávať svoj manifestačný rituál:
- Zoberte sviečku medzi ruky a stanovte si svoj zámer.
- Postavte sviečku na tanier alebo ohňovzdorný predmet (z bezpečnostných dôvodov neklaďte na nič drevené alebo plastové)
- Odporúčame nechať sviečke dostatok času na roztopenie (ale nenechávajte ju bez dozoru), pretože akonáhle sa vosk roztopí, tvar vosku predstavuje obrázok a môže vám poskytnúť správu. 
- Odporúčame umiestniť kryštály okolo sviečky, aby pomohli s čímkoľvek, čo prejavujete. Pre každý rituál vždy navrhujeme mať kryštál, ktorý poskytuje ochranu, kryštál, ktorý pomáha s prejavom a kryštál, ktorý pomáha s účelom rituálu.
Odporúčané kryštály špeciálne pre tento rituál:
Karneol, kalcit a granát.

POZOR:
Nikdy nenechávajte sviečky bez dozoru
Sviečky nikdy neumiestňujte/nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo zdroja tepla, pretože teplo spôsobí roztavenie a horenie sviečky
Pri odchode z miestnosti alebo pred spaním zhasnite všetky sviečky.
Uistite sa, že knôt už nesvieti.

Rozmery 13,5x6,5x3 (cm), 0,263L, 0,57Kg/L
Materiály/Zloženie Paraffin Wax