logo template4

ARGIRELINE® peptide solution C, 5 / 10 / 30 / 50 ml

najúčinnejší peptid na trhu

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

vyberte veľkosť:
5 ml 9.900
10 ml 16.900
30 ml 46.900
50 mlna objednávku 67.900
Výrobca: naturwaren
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: vds 282
Dostupnosť: na sklade
8.25 bez DPH
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ARGIRELINE® peptide solution C

Acetylhexapeptid-8 tiež známy ako Argirelín, peptid používaný ako kozmetická prísada, ktorý redukuje vrásky spojené s mimikou. Je to skrátená verzia botulotoxínu (Botox), okrem toho, že Botox sa vstrekuje do určitých oblastí tváre na uvoľnenie svalov. Zatiaľ čo acetylhexapeptid-8 je netoxická, nedráždivá zložka, zvyčajne sa aplikuje na pokožku krémom, ktorý stimuluje tvárové svaly a uvoľňuje napätie tváre, zmenšuje hĺbku a vyhladzuje jemné linky a vrásky pôsobiace zvonka.

Ako funguje acetylhexapeptid-8

Acetylhexapeptid-8 účinkuje tak, že blokuje svaly tváre, aby sa stiahli, keď ukážeme mimiku. To je veľmi dôležité pre určité oblasti tváre, napríklad čelo, keď mračíme, alebo okolo očí, keď mžouráme. Prevencia svalových kontrakcií je nevyhnutná pri prevencii nových vrások alebo zmenšení hĺbky existujúcich vrások. Acetylhexapeptid-8 zachytáva správu z mozgu do svalu a bráni jeho kontrakcii. V klinických testoch sa preukázalo, že acetyl Heaxapeptid-8 redukuje vrásky už po 30 dňoch. Ďalej zabraňuje ďalšiemu vytváraniu jemných vrások a vrások spôsobených opakovaným pohybom tváre a výrazom. 

Ak sa aplikuje lokálne, ponúka bezpečnejšiu a efektívnejšiu alternatívu k obľúbeným kozmetickým procedúram. Peptid ARGIRELINE® narúša komplexný proteínový systém zapojený do kontrakcie svalov in vitro, aby sa minimalizoval výskyt vrások.

Peptid ARGIRELINE® je známy pre svoje efektívne a rýchle výsledky. Testy preukázali, že už po týždni sa výskyt vrások výrazu zníži o viac ako 20% a dĺžka o viac ako 15% a tiež časom pomôže znížiť drsnosť a hĺbku. V súčasnosti stovky kozmetických spoločností používajú peptid ARGIRELINE vo svojich produktových formách na zabezpečenie protivráskového prínosu pre spotrebiteľov.

Peptidy - prirodzene biologické molekuly
Peptidy sú organické chemické zlúčeniny, ktoré obsahujú aminokyseliny. Hexapeptid „Argireline“ (alebo acetylhexapeptid-8) inhibuje uvoľňovanie neurotransmiterov, ktoré riadia kontrakciu svalov tváre - čo je jemná alternatíva k botoxu.
Peptid ARGIRELINE® narúša komplexný proteínový systém zapojený do kontrakcie svalov in vitro, aby sa minimalizoval výskyt vrások. Argirelín je reťazec šiestich aminokyselín, ktorý nielenže redukuje existujúce vrásky, ale preukázateľne pôsobí aj proti ich tvorbe. Je to jediný protivráskový peptid s klinicky preukázaným účinkom.

Koncentrácia aplikácie: 3 - 10% (10% Argireline ®, hĺbka vrások sa dá znížiť asi o 27% do 15 dní (vedecky dokázané!)

Spracovanie: zapracovať do vodnej fázy pri teplotách pod 40 ° C.

Aplikácia: krémy, pleťové vody, gély.

Vzhľad
tekutý
Hlavný účel
Aktívne zložky pre zrelú pleť
Tepelne stabilné
nie, zapracujte do ochladenej formulácie
Spracovanie v prírodnej kozmetike
Fáza účinnej látky
Typ pokožky / typ vlasov
zrelá pokožka

INCI: Acetyl Hexapeptide-8

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom