logo template4

DARČEKOVÁ SADA Med a materská kašička

Cena 8.49
Pôvodná cena 9.99, Zľava 15 %
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: N-1000
Výrobca: COSMETIC PLANT
: 24 mesiacov
ks

DARČEKOVÁ SADA Med a materská kašička - COSMETIC PLANT

 
Zamatový denný krém s medom a materskou kašičkou, určený na starostlivosť o normálnu alebo mierne suchú pokožku, je založený na štruktúre bohatej na zložky, ktoré zaisťujú hydratáciu, výživu a ochranu. Med, bohatý na cukry, ktoré absorbujú a zadržiavajú vodu, α-hydroxykyseliny, vitamíny a antioxidanty, sa používa ako prírodný zvlhčovač s hydratačným, protizápalovým a antioxidačným účinkom.
 
Materská kašička, bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerály, regeneruje, tonizuje, stimuluje bunkový metabolizmus a obnovuje vitalitu pokožky. Rastlinné oleje z hroznových semien a pšeničných klíčkov kompenzujú nedostatok lipidov v pokožke a obnovujú pružnosť a hebkosť vašej pokožky. Systém ochrany proti slnečnému žiareniu UVA-UVB a vitamínu E chráni pokožku pred pôsobením starnutia.
 
Vďaka komplexnému zloženiu bohatému na aktívne zložky s čistiacimi, vyživujúcimi, regeneračnými, zvlhčujúcimi a tonizujúcimi vlastnosťami potrebuje zvlhčujúca pleťová maska ​​s medom a materskou kašičkou iba 5 minút, aby mala viditeľné účinky na pokožku.
 
Intenzívny hydratačný krém na ruky s medom a materskou kašičkou poskytuje dlhotrvajúcu starostlivosť, ochranu a hydratáciu. Jedná sa o výživný krém obohatený o med, materskú kašičku, olej z hroznových jadier a komplex vitamínov (A, E, F a panthenol), ktorý dodáva pokožke pružnosť a zamat.
 

Ako používať zamatový denný krém s medom a materskou kašičkou:

krém nanášajte ráno na čistú pokožku tváre a krku
jemne masírujte, kým sa úplne nevstrebe
 
Ako používať hydratačnú pleťovú masku s medom a materskou kašičkou:
 
maska ​​sa nanáša na čistú pokožku tváre, krku a dekoltu v jednotnej a dostatočne hrubej vrstve, aby sa zabránilo kontúre očí
nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite veľkým množstvom vody
možno použiť 1 - 2 krát týždenne, podľa potreby
 

Ako používať intenzívny hydratačný krém na ruky s medom a materskou kašičkou:

krém sa nanáša na čistú pokožku rúk ľahkou masážou až do úplného vstrebania
dá sa použiť kedykoľvek je to potrebné

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien