logo template4

Orgonit

Orgonit je kombináciou kryštálu a kovu v živici a je založený na vedeckom výskume Wilhelma Reicha, ktorý vyvrcholil existenciou toho, čo nazval orgonovou energiou. Torzné pole a energia nulového bodu sa vyvinuli z Reichovho výskumu. K tomuto receptu z kryštál-kov-živice pridal posvätné symboly – posvätnú geometriu – na ďalšie zosilnenie liečebných frekvencií.

Orgonit sa vyrába z prírodnej živice, kremeňa a kovu, ako je medený drôt a/alebo kovové hobliny. Orgonit môže obsahovať aj iné kryštály, ako je čierny turmalín, ružový kremeň, selenit, ametyst a citrín, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Na vytvorenie orgonitu je potrebné vrstviť neorganické materiály, ako je meď a kov, s organickými materiálmi, ako je prírodná živica alebo drevo.

V tridsiatych rokoch minulého storočia si istý druh energie všimol rakúsky psychoanalytik Dr Wilhelm Reich (pôvodne študent Sigmunda Freuda). Dr Reich pomenoval tento energetický orgón (aka chi, ki, životná sila). Výskum Dr Reicha odhalil, že organické materiály budú čerpať a zachytávať orgonovú energiu a neorganické materiály budú súčasne čerpať a odpudzovať energiu. Dr Reich veril, že konečným výsledkom je negatívna energia premenená späť na zdravú energiu.

Hovorí sa, že orgonit môže pomôcť eliminovať EMP (elektromagnetické frekvencie), zlepšiť zdravie, zmierniť stres, pomôcť pri dobrom spánku, vyčistiť negatívnu energiu a je skvelý na meditáciu.

Výber typu Orgonitu na použitie bude závisieť od toho, ako s ním chcete pracovať. Napríklad, ak chcete pomôcť so stresom alebo problémami so spánkom, Ametyst by bol skvelou voľbou. Citrínové orgonity by pomohli prilákať bohatstvo a hojnosť. Nakoniec, ak chcete použiť orgonity na ochranu EMF, na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame čierny turmalín.

Filter
Cena