logo template4

Orgonitové prívesky - viac druhov

Orgonitové prívesky - viac druhov

Viac magickejšie alebo ezoterickejšie predmety ako tieto orgonitové prívesky u nás nenájdete. Známe tiež ako objekty usmerňujúce tok energie, tieto Orgonitové Prívesky sú vyrobené z kúskov drahokamov, medi, úlomkov rôznych kovov a zaliatych ezoterických objektov. Orgonit sa stal veľmi populárny ako nástroj spirituálneho liečenia a ochrana pred elektromagnetickým znečistením.

Veľa ľudí pri používaní týchto objektov cíti pozitívne emócie a zlepšenie nálady. Niektorý ľudia tiež hovoria o lepšom a zdravšom spánku keď majú tieto objekty v spálni.

Orgonitový prívesok, je módnym kúskom, ktorý vás ochráni pred negatívnymi energiami. Dá sa nosiť stále a je výborný na liečebné a ochranné účely.

Najlepšie je umiestniť náš orgonitový prívesok do stredu hrudníka a blízko srdca.

Liečivé vlastnosti a výhody orgonitového prívesku
Nosenie Orgonitových príveskov má veľa pozitívnych výhod. Energia uvoľnená príveskom vás vždy a kdekoľvek ochráni. Pomáha blokovaním EMP v danej oblasti a zlepšuje vaše zdravie tým, že dodáva telu viac energie.

Medzi ďalšie výhody nosenia prívesku Orgon patrí ochrana pred negatívnymi energiami. Prívesok je dodávaný s kovovom meďou a kryštálom, ktorý pohlcuje negatívnu energiu z vášho okolia. Potom pomáhajú uvoľniť pozitívnu energiu.

Prívesok zvyšuje seba-psychický rast, umožňuje vám prístup k vašej vnútornej sile a tiež regeneruje vašu stratenú sebaúctu.

Keďže prívesok chráni pred EMP (elektromagnetické frekvencie), funguje ako vynikajúci kúsok na meditáciu a sústredenie sa na seba.

Je tiež ideálny na ochranu pred negatívnymi vibráciami vo vašom okolí a tiež vás zbaví úzkosti.

Všetky naše orgonové prívesky sú vytvorené na základe teórie Dr. Reicha. Upozorňujeme, že naše produkty nie sú vyrobené tak, aby nahrádzali lekárske ošetrenie a účely, a nepropagujú žiadne náboženské presvedčenie.

Orgónová energia predstavuje ochrannú a pozitívnu energiu zavedenú Dr. Reichom. Tento prívesok je založený na jeho výskumoch a štúdiách, vďaka čomu je účinný pri odstraňovaní negatívnych energií.

Orgonitové Prívesky sú vyrábané so spirituálnou inšpiráciou takže sa design môže mierne líšiť od toho vyobrazeného na obrázku.

Poznámka: Z dôvodu povahy týchto objektov a výrobného procesu sa môžu vzory jemne líšiť a obrázky sú iba ilustračné.