logo template4

Propolis C echinacea junior 20cp

Cena 5.99
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: P alv-282
Výrobca: ALEVIA
: 24 mesiacov
ks

Propolis C echinacea junior 20cp - ALEVIA

 
Propolis C junior, 20 tabliet.
 
Zloženie
Sorbitol (sladidlo), kyselina askorbová (vitamín C), 2: 1 alkoholový extrakt (oxid kremičitý) z propolisu, mastenec (protihrudkujúca látka), 5: 1 hydroalkoholický extrakt (mailtodextrín, arabská guma, oxid kremičitý) z nadzemných častí Echinacea (Echinacea purpurea) so 4% celkových polyfenolov, stearan horečnatý (protihrudkujúci prostriedok), koloidný oxid kremičitý (protihrudkujúci prostriedok), aspartám (sladidlo), jahodová príchuť (s vysokým obsahom cukru dextrín), riboflavín (vitamín B2).
 
Účinky
 
• Prispieva k pohodliu dýchania; upokojujúce pre hrdlo, hltan a hlasivky (Propolis a Echinacea)
 
• Má antioxidačné vlastnosti (propolis)
 
• Podporuje zdravie ústnej dutiny horných dýchacích ciest
 
• Prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému (Echinacea ss vitamín C).
 
Propolis podporuje zdravie horných dýchacích ciest a prispieva k odolnosti tela. Obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré pomáhajú posilňovať obranný systém tela pred účinkami voľných radikálov. Echinacea pomáha normálnemu fungovaniu obranného systému tela. Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
 
Pozor Neprekračujte odporúčanú dávku na dennú konzumáciu. Doplnky výživy nenahrádzajú rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Nepodávať deťom do 3 rokov. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu svetla a tepla.
 
Kontraindikácie:
Obsahuje zdroj fenylalanínu. Kontraindikované pre tehotné ženy alebo dojčiace matky, ako aj pre ľudí alergických na propolis a / alebo iné včelie produkty alebo na niektorú zo zložiek produktu. Pri nadmernej konzumácii môže mať sorbitol laxatívny účinok.
 
Administratíva
1 žuvacia tableta 2-3 krát denne. Výhodne sa spotrebujú pred koncom doby použiteľnosti na obale.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien