logo template4

DEODORANT S NULOVÝM ODPADOM PALMAROSA

Cena 17.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1042
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

DEODORANT S NULOVÝM ODPADOM PALMAROSA

Možnosť nulového odpadu pre tento 100% prírodný tuhý dezodorant s jemnou vôňou Palmarosa známou pre svoje sťahujúce a čistiace účinky. Ošetrenie obohatené o zjemňujúce prírodné účinné látky, ktoré zabraňujú vzniku nepríjemného zápachu, vám umožňuje zostať svieži po celý deň. V tomto boxe nájdete všetky ingrediencie, vybavenie a príslušenstvo, aby ste tento dezodorant vyrobili dvakrát.  

Tento 100% prírodný dezodorant  obsahuje 5 základných ingrediencií, vďaka  ktorým zostanete svieži po celý deň. Obsahuje prísady , aby sa zabránilo a neutralizoval vývoj zápachu  a tiež udržal účinnú vlhkosť. 

 6 INGREDIENCIÍ 

Organický kokosový rastlinný olej 100 ml   Organický éterický olej Palmarosa 2 ml

Tento olej, nazývaný tiež kokosové maslo, je obľúbenou ingredienciou pre svoje ochranné , zjemňujúce a zvláčňujúce vlastnosti na pokožke. Vďaka obsahu kyseliny kaprylovej je  kokosový olej známy svojimi prečisťujúcimi účinkami . 

  Tento olej je bohatý na geraniol a je známy svojimi silnými čistiacimi a dezinfekčnými  účinkami . Esenciálny olej Palmarosa má príjemnú , sviežu  a  kvetinovú vôňu , ideálnu na prípravu vašich dezodorantov.
         
Organický kukuričný škrob 50 g   Sóda bikarbóna 50 g

Prírodný absorpčný organický kukuričný škrob je rastlinnou zložkou vhodnou na prípravu dezodorantov. Absorbuje vlhkosť z potu a zanecháva pleť jemnú .

 

Sóda bikarbóna 50 g

Veľmi účinne neutralizuje telesný pach . Pod pazuchami zabraňuje množeniu baktérií zodpovedných za nepríjemný zápach tým, že zvyšuje pH zmesi. 

         
Olivem 1000 6 g   Organický karnaubský vosk 10 g

Tento emulgátor  získaný z olivového oleja  vytvára veľmi jemné a prenikavé krémy s textúrami v dokonalej afinite k pokožke. Dodá vašej kozmetike  zvláčňujúci efekt  a  hodvábny nádych  .

 

  Organický karnaubský vosk 10 g

Tento vosk s  vysokou teplotou topenia  a silnou  tvorbou filmu  zvyšuje odolnosť voči teplu, tvrdosť a zadržiavanie dezodorantu. Umožňuje deodorantu byť  stabilnejším  voči zmenám teploty a zostať pevný aj v horúcom počasí. 

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

Odmerka 25 ml + Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien