€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Práve teraz vaše obľúbené kapsuly od značky Bioherba v akcii do 04.12.2022

Nájdete v kategórií Zľavnené / Akcie

Krém proti starnutiu s bakuchiolom, slezom a kyselinou hyalurónovou

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: bal 512
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 14.08
16.90 ks

Krém proti starnutiu s bakuchiolom, slezom a kyselinou hyalurónovou

Ponúkame sadu na individuálnu prípravu krému. Sada obsahuje prvky pre ľahkú a rýchlu prípravu kozmetiky.

Našou ponukou je krém proti starnutiu odporúčaný osobám starším ako 30 rokov, ktorý zaisťuje hladkosť a žiarivosť pokožky a chráni ju pred účinkami predčasného starnutia. Množstvo prísad poskytuje pokožke úplnú ochranu, mladistvý vzhľad, pevnosť a žiarivosť, ktorá je pre pokožku nevyhnutná.

Aby sme dosiahli správny účinok, rozhodli sme sa využiť vzácne vlastnosti bakuchiolu, kyseliny hyalurónovej a extraktu zo slezu. Všetko bolo navyše obohatené o ekologický arganový olej - vzácnu zložku používanú v prípravkoch proti starnutiu.

Bakuchiol je NOVÁ trendová účinná látka pre našu pokožku. Pretože je účinný proti starnutiu pokožky a akné ako retinol, ale bez nevýhod retinolu, ako je podráždenie pokožky alebo fotochemická nestabilita. Proti starnutiu pokožky má bakuchiol stimulačný účinok na produkciu kolagénu, redukuje vrásky a hyperpigmentáciu a môže zvýšiť pružnosť a pevnosť pokožky. 

Slez je rastlina vykazujúca protizápalové vlastnosti a vlastnosti proti starnutiu. Slez zvláčňuje pokožku a chráni ju pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Chráni tiež pred podráždením a škodlivými účinkami životného prostredia a má regeneračné vlastnosti. Inhibuje odbúravanie kyseliny hyalurónovej, ktorá je jednou zo zložiek medzibunkového zloženia našej pokožky.

Kyselina hyalurónová, ktorá je jednou z najdôležitejších zložiek pokožky, tým, že viaže vodu v pokožke, zabraňuje tvorbe vrások a poskytuje pružnosť. Okrem toho udržuje vodu a hladinu tkanivovej tekutiny obsiahnutej v extracelulárnej matrici v tele.

Zmes týchto zložiek vykazuje „regeneračné a vyhladzovacie vlastnosti, zlepšuje pružnosť a obnovuje štruktúru pokožky. Ovplyvňuje schopnosť udržiavať hladinu vody a jej regeneráciu a zabezpečovať svieži, zdravý a mladistvý vzhľad.

Zložky súpravy na prípravu 50 g krému:

Krémový základ - 40g

Bakuchiol - 0,5 g

Výťažok zo slezu - 2 g

Kyselina hyalurónová 5 % v lipozomálnom roztoku - 2 g

Arganový olej - 2,5 g

Jednorázová pipeta

Štítok

Elegantná nádoba na krém

Odmerka

Ďalšie prvky:

Voda alebo hydrolát: 3 g - odmerajte pomocou priloženej pipety. Množstvo všetkých ingrediencií v sade je presne odmerané. Sada neobsahuje vodu (hydrolát).

Príprava krému:
Kontrola úplnosti prijatej súpravy a príprava ďalších prísad (voda alebo hydrolát).

Príprava pracoviska pri dodržaní základných hygienických pravidiel.

Pridajte správne množstvo destilovanej vody (demineralizovanej) a pripojeného oleja do nádoby s kozmetickým základom, potom všetko miešajte, až kým sa všetky ingrediencie nezmiešajú a hmota sa nestane homogénnou.

Do získaného krému pridajte zvyšné ingrediencie: bakuchiol, extrakt zo slezu a kyselinu hyalurónovú pripojenú k súprave. Prísady by mali byť nalievané veľmi presne takmer do poslednej kvapky pri vyprázdňovaní nádob.

Nakoniec všetko veľmi presne premiešajte. Krém je pripravený na použitie.

Na záver možno pridať éterický olej.

Krém je možné skladovať pri izbovej teplote do 25 ° C. Odporúča sa skladovať v chladničke.

Dátum spotreby - 6 mesiacov.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien