€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Cesnak granulovaný 50 / 500 / 1000 g

vyberte veľkosť:
50 g 1.090
500 g 4.900
1000 g 9.690
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: wt 1863
Dostupnosť: na sklade
0.91 bez DPH
1.09 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cesnak granulovaný 50 / 500 / 1000 g

Cesnakové granule sú skvelým doplnkom do omáčok a slaných jedál. Štipľavá chuť môže varením zmäknúť, ale vôňa a chuť je nezameniteľná.
Granulovaný cesnak je oveľa účinnejší ako strúčiky cesnaku. Len štipka stačí na to, aby vaše jedlá získali pikantnú, silnú chuť a vôňu.
Cesnak pochádza zo strednej Ázie, ale rýchlo sa rozšíril do Stredomoria, Európy a všetkých ostatných oblastí sveta. Ako jedno z najstarších známych korení pestovaných na konzumáciu je aj dnes jedným z najpopulárnejších.
 
CESNAKOVÉ GRANULY - Granulovaný cesnak (botanický názov: Allium sativum) je pikantné a robustné korenie mleté ​​zo sušených strúčikov cesnaku. V žiadnej časti procesu pestovania a výroby sa nepoužívajú žiadne umelé prísady ani chemikálie. Poľné čerstvé zrelé strúčiky cesnaku, ktoré boli olúpané, umyté, nakrájané na plátky, vysušené a následne pomleté ​​na požadovanú veľkosť, len 100% koncentrovaný cesnak, nič pridané ani neodoberané, skutočný základ v kuchyni, možno pridať priamo do receptu, alebo sa zriedi vodou, aby vznikla silná pasta, stačí si pripraviť, čo potrebujete, takže už nemusíte plytvať polopoužitými nádobami/plechami cesnakového pyré/pastami s krátkym použitím, použitie pri slanom pečení, dusených pokrmoch , na polievky, hranolky, cestoviny, kari, praženie zeleniny, atď., tiež veľmi praktické na miešanie s maslom na cesnakový chlieb.
 
Cesnak možno použiť s rôznymi pokrmami. Granulovaná forma sa dobre mieša takmer s čímkoľvek, čím dodáva ostrú, silnú cesnakovú chuť.
 
Cesnak je účinná zložka a keď je v granulovanej forme, je ešte robustnejší. Asi ¼ čajovej lyžičky granulovaného cesnaku je ekvivalentom čerstvého strúčika cesnaku.
Navrhované použitie
Ideálne na dodanie do duseného mäsa, omáčok, kastrólov a chleba s ostrým, zreteľným povrchom. Skvelá náhrada čerstvého cesnaku, keď potrebujete chuť, ale nie textúru. Skvelé na potieranie, dusené mäso alebo akýkoľvek recept, ktorý vyžaduje cesnak.
 
Zloženie: cesnak granulovaný
Krajina pôvodu: Čína