logo template4

Ružové kadidlo z Athosu 20g

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vds v016
Dostupnosť: na sklade
4.41 bez DPH
5.29 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ružové kadidlo 20g

Tento špeciálny druh kadidla, ktorý pochádza z kláštorov gréckej ortodoxnej cirkvi na hore Athos v Grécku, si našiel mnoho priateľov. Ako základný materiál pre tieto zmesi sa používa živica olibanum z Tigrovej vysočiny v Etiópii, ktorá je spracovaná éterickými olejmi.

Kadidlo vyrobené na hore Athos je skutočným znamením modlitby. Meno Ježiš, ktoré neustále znie v srdci mnícha, sa akoby zamiesi do kadidla, a tak modlitba stúpa s drahocenným kadidlom k príjemnej vôni pre Pána. Kadidlo Athos je bohaté na esenciálne oleje a je ideálne pre ľudí trpiacich stresom na vypnutie a upokojenie. Jeho sila spočíva vo vysokom stupni čistenia. Používa sa na čistenie atmosféry, predmetov (napr. liečivých kameňov), energetických kanálov a aury.  Jeho vôňa je príjemne sladká.

20 g
Výroba: ručné lisovanie
Vôňa a účinok:
Ružové kadidlo vydáva príjemnú, korenistú, kvetinovú vôňu, otvára srdce a zlepšuje náladu. Jemná, ale intenzívna vôňa ruží so sladko-teplým tónom v závere charakterizuje toto kadidlo.
Informácie:
Kadidlo ponúkame prísne v súlade so starodávnou tradíciou hory Athos (Aghion Oros), ktoré sa vyrába už mnoho storočí. Všetky ingrediencie a suroviny sú tej najlepšej kvality, a preto je konečný produkt známy po celom svete pre svoju prémiovú kvalitu. Je to kadidlo vyrobené výhradne z tých najlepších materiálov, vysoko kvalitných prírodných esenciálnych olejov a čistých živíc.