logo template4

Mentolové kryštály - na váhu

Cena 2.59
Dostupnosť: skladom +4
vyberte hmotnosť:
10 g3 2.590
20 g1 4.390
50 g 9.590
100 g 16.900
1000 gna objednávku 139.000
Kód produktu: z SKU8016
Výrobca: zoya
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Mentolové kryštály - na váhu


Kryštály mentolu sú organická zlúčenina získaná z mäty roľnej (Mentha arvensis), mäty piepornej (Mentha piperita) a rôznych ďalších druhov mäty.
 
Mentol, keď sa destiluje a chladí parou, vytvára priehľadné črepy z vysoko aromatických kryštálov, ktoré vyzerajú takmer ako sklo.
Navrhované použitie:
Kryštály mentolu majú silnú mätovú vôňu, ktorá je príjemná a osviežujúca; používajú sa v kozmetike, masti na upokojenie svalov, proprietárne výrobky, ktoré pomáhajú zmierniť upchatie nosa, liečivé krémy, krčné pastilky, výrobky na starostlivosť o zuby, spreje na zmiernenie bolesti, šampóny na lupiny a mnoho ďalších výrobkov. Kryštály sa môžu „roztaviť“ vo vode alebo oleji pri teplote 44 ° C (112,2 ° F), môžu sa tiež pridať do alkoholu. Malé misky s kryštálmi umiestnené v miestnosti pre tých, ktorí trpia nachladnutím, môžu pomôcť zmierniť preťaženie.

Napríklad v kozmetike sa napríklad metol používa na ochladenie pokožky. Mentol pokožku ochladzuje a osviežuje a môže sa používať v sprejoch a géloch. Aplikácia: rozpustite v kozmetickej základnej vode.
 
Zloženie (INCI):
Mentol (kryštály) - Menthol (crystals)

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien