€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Bulharská ružová voda - organická - 100 ml

- 15%
Výrobca: zoya
Záručná doba:: 30.06.2022
Kód: z SKU9716
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 7.01
8.42 ks
Pôvodná cena 9.90, Zľava 15 %

Bulharská ružová voda - organická - 100 ml

Naša certifikovaná organická bulharská ružová voda je vynikajúca 100% čistá, prírodná, organická kvetinová voda s jemnou kvetinovou vôňou. Krásna vôňa a špeciálne účinky ružovej vody sú dobre známe po celom svete: čistí pokožku a má tonizujúci účinok; má ľahký aromaterapeutický účinok; a čo je najúžasnejšie - môžu ho používať všetky typy pleti bez toho, aby spôsoboval podráždenie. Naša bio ružová voda destilovaná parou sa vyrába pomocou jedinečnej destilačnej techniky, ktorá stelesňuje storočné tradície a modernú technológiu: destilácia čistých čerstvých ružových lupeňov 100% organicky pestovaných a zozbieraných zo srdca bulharského ružového údolia.

• Terapeutický, čistiaci a detoxikačný
• Protizápalové, preventívne proti akné a vyrovnáva
• Pôsobí proti starnutiu a hydratuje
• Omladzujúce, stimulujúce a harmonizujúce
• Vhodné pre všetky typy pokožky a vlasov
• Certifikovaný ekologický produkt
• Vegan
• Netestované na zvieratách
Návrhy na použitie:
~ Aplikujte ráno a večer na čistú pleť tváre alebo nastriekajte na pleť počas dňa pre osvieženie.
~ Na vatový tampón nasiaknutý ružovou vodou pridajte niekoľko kvapiek jojobového oleja na odstránenie make-upu z jemnej oblasti očných kontúr.
~ Pred nanesením oleja na pokožku tváre zvlhčite pokožku ružovou vodou, ak chcete, aby sa absorboval rýchlejšie.
~ Výhody ružovej vody sú dostupné v rôznych typoch pleťových masiek, ktoré možno zvýšiť pridaním ružovej vody na zriedenie namiesto obyčajnej vody.
~ Nastriekajte na vlasy po umytí pre dodatočnú výživu a hebkosť. Produkty na starostlivosť o vlasy a šampóny môžu používať ružovú vodu ako kľúčovú zložku. Je upokojujúca a zároveň výživná pre pokožku hlavy. Ružová voda posilňuje korienky vlasov, podporuje rast vlasov a revitalizuje pokožku hlavy, čím umožňuje hladké prekrvenie pokožky hlavy.
~ Pri akejkoľvek bolesti očí alebo únave jemne ponorte handričku do ružovej vody a priložte si ju na očné viečka pre upokojujúci pocit, ktorý pomáha ochladzovať vaše oči.
Ingrediencie (INCI):
*Rosa damascena flower water.
*organická prísada

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien