logo template4

Bone Aid - Calcium, K2 & D3, 60 kps

Cena 31.55
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU13234
Výrobca: together
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Bone Aid - Calcium, K2 & D3, 60 kps

Prirodzene získavaný biologicky dostupný komplex pre kosti
Prijali sme prirodzený prístup k zdraviu kostí, keď sme spojili tri vysoko účinné a biologicky dostupné živiny na báze rastlín a vytvorili tak všestranný synergický doplnok. Toto zloženie poskytuje organický vápnik na báze morských rias, vitamín D3 na báze rastlín a vitamín K2 z cíceru.
 
Vápnik z morských rias je kompletný v morskom multiminerálnom komplexe, ktorý poskytuje bioaktívny vápnik so 72 ďalšími stopovými minerálmi. Vápnik je odvodený z atlantických rias, ktoré prirodzene absorbujú stopové minerály z okolitej morskej vody. Tieto minerály kalcifikujú kostrovú štruktúru a vyzretý materiál usadzujú oddelene od mladého a živého materiálu na morskom dne, kde sa získavajú udržateľným spôsobom. Podľa vedcov má nedostatok vitamínu K takmer každý. Tento dôležitý vitamín hrá zásadnú úlohu pre zdravie našej krvi. Vitamín K je zložený z niekoľkých zlúčenín, z ktorých dve najdôležitejšie sú K1 a K2. Jeden z najlepších zdrojov K2 sa nachádza v starodávnom japonskom jedle zvanom nattō. Preto je náš vitamín K2 formulovaný z cíceru fermentovaného pomocou Bacillus subtilis natto. Náš vitamín K2 vám poskytuje vysoko biologicky aktívnu formu vitamínu K2, ktorá je 10-krát účinnejšie absorbovaná ako vitamín K1 zo špenátu. Náš zdroj na báze vitamínu D3 sa vyrába z lišajníkov. Je to malý a jedinečný organický druh, ktorý obsahuje jediný rastlinný zdroj telu preferovanej aktívnej formy vitamínu D3.
 
* Certifikovaný vegan
* Bez pšenice, kvasníc, lepku a sóje
* Bez MLIEKA (LAKTÓZA)
* Bez GMO
* Jemný na žalúdok
Návod na použitie:
Jedna kapsula ako doplnok výživy s jedlom alebo bez jedla.
Neprekračujte odporúčaný príjem, pokiaľ to neurčí praktický lekár. Tento výrobok by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy.
Zloženie v jednej kapsule:
Lithothamnion Calcareum seaweed providing Calcium (230mg), Plant Cellulose, Chickpea providing Vitamin K2 (as menaquinone-7) (50μg), Tapioca extract¹, Lichen providing Vitamin D3 (10μg). Vegecap (Vegetable cellulose). 
¹Non-GMO extract used to turn oil into powder.
60 kapsúl

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien