logo template4

Bakuchiol pleťový olej

Bakuchiol pleťový olej

Toto hodvábne DIY sérum na tvár obsahuje bakuchiol - prírodnú alternatívu k retinolu. Synergická receptúra s vysokým obsahom vitamínu e s prídavkom upokojujúceho harmančeka, vhodná pre všetky typy pleti.
Tento koncentrát na ošetrenie tváre obsahuje molekulu bakuchiolu, silnú zložku prirodzene pochádzajúcu zo semena babchi. Táto aktívna molekula bola preukázaná v štúdiách na podporu produkcie kolagénu a elastínu v pokožke.

Funguje ako prírodná alternatíva k retinolu a ponúka rovnaké výhody zlepšujúce pokožku bez sucha a začervenania. Tento olej obsahuje organické oleje zmiešané s 1% bakuchiolom a poskytuje hladšiu, mladšiu a menej poškodenú pokožku.

Používa sa po celé storočia v ajurvédskych aj čínskych bylinných liekoch na liečbu kožných ochorení.
Výhody sú všeobecne viditeľné už po niekoľkých dňoch používania. Aplikujte na mokrú pokožku po vyčistení pre maximálnu absorpciu výživných látok a pre zabezpečenie primeranej hydratácie.

Zložky na 50g

25gm

50%

Olivový skvalán

11.5gm

23%

Camellia olej

10gm

20%

Cacay olej

0.5gm

1%

Bakuchiol

2.5gm

5%

Harmančekový olej

0.5gm

1%

Vitamin E

Metóda

Odvážte všetky ingrediencie (na začiatku a medzi jednotlivými) do čistej sklenenej kadičky a miešajte až do úplného premiešania.
Nalejte produkt do čistej fľaše s pumpičkou alebo kvapkadlom.
Aplikujte si 3-4 kvapky do ruky, trieť a jemne vtlačiť do tváre. Opakujte tak, aby pokryl celú tvár. Ak sa používa ráno, odporúča sa normálna ochrana.
Navrhované alternatívy:

Môžete vymeniť akýkoľvek z nosných olejov a pripraviť si vlastnú zmes. Táto zmes bola vyvinutá tak, aby bola ľahká, upokojujúca a pri odporúčanom použití pre bakuchiol v koncentrácii 1%.
Vybavenie

100 ml sklenená kadička

Sklenená miešacia tyč

Digitálne váhy

50 ml sklenená fľaša s pumpičkou alebo kvapkadlom

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom