€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Aronia - Ovocie sušené BIO

vyberte veľkosť:
100 g 6.390
500 g 25.490
1000 g 42.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vds 6000
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 5.33
6.39 ks

Aronia - Ovocie sušené BIO

 
Arónie sú plody kríka a majú veľmi vysoký obsah antioxidantov, minerálov a vitamínov. Organické ovocie arónie obsahuje 5-krát viac vitamínu P ako hrozno a 10-krát viac kyseliny chinovej ako brusnice. Podporujú pružnosť a normalizujú priepustnosť krvných ciev.
Organické sušené plody arónie majú všeobecný posilňujúci účinok, zvyšujú vitalitu tela a zlepšujú metabolizmus. Pozitívne pôsobia proti žiareniu vďaka obsahu flavonoidov. Určené pre tých, ktorí často používajú svoj mobilný telefón, počítač alebo televíziu. Veľmi dôležitým aspektom je, že hladina protistresových hormónov klesá.
Organické ovocie sušenej arónie je prospešné pre deti i dospelých s mimoriadnymi antioxidačnými vlastnosťami a je cenené rovnako ako goji, noni alebo acai. Plody arónie sa používajú pri prevencii a liečbe mnohých chorôb žalúdka, pečene, žlčníka a detských chorôb alebo alergií.
Môžete použiť sušené ovocie arónie ako také alebo do smoothies, čajov, koláčov (predtým ich zvlhčite), v kombinácii s rôznymi sušenými plodmi alebo semenami.
 
Spôsob použitia: Plody arónie majú špecifickú chuť a môžu sa používať v zmesi s jogurtom, cereálnym müsli, smoothies alebo ako prísada do pečiva, koláčov, štiav.

Zloženie:
Organicky sušená arónia (100%)

Nutričné informácie na 100 g:
Energia - 260 kcal / 1087 kJ
Bielkoviny - 2,2 g
Vláknina - 17,7 g
Tuk - 0,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny - 0 g
Sacharidy - 78,9 g
z toho cukry - 42,4 g
Soľ - 0,002 g

Podmienky skladovania: Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 
Všetko o účinkoch arónie sa dočítate tu
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien