logo template4

Tamanu olej organický - na váhu

Cena 4.49
Dostupnosť: skladom +5
vyberte hmotnosť:
15 g1 0.000
30 g1 2.500
50 g1 5.500
100 g1 15.500
200 g1 30.500
Kód produktu: z SKU8162
Výrobca: sando´s
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Organický tamanový olej - na váhu

Nerafinovaný a organický olej, extrahovaný z celých orechov stromu polynézskeho tamanu. Jeho výhody sú pozoruhodné pre suchú pokožku, anti-age terapiu, ošetrenie jaziev (v takom prípade je lepšie zmiešaný so šípkovým olejom). Regeneruje kožné bunky a upokojuje.
Návod na použitie:
Naneste na tvár a telo - samostatne alebo v zmesi s inými olejmi / maslom. Tamanový olej sa môže pri nízkych teplotách prirodzene separovať alebo tuhnúť. Môže sa skvapalniť v nádobe s teplou vodou.

Táto odroda tamanského oleja pochádza z Vietnamu, hoci sa vyskytuje aj v juhovýchodnej Ázii. Strom Tamanu, ktorý vykazuje popraskané, čierne kôry a lesklé eliptické listy, môže dorásť až do výšky troch metrov. Jeho voňavé biele kvety kvitnú dvakrát ročne a vytvárajú strapce guľovitého ovocia. Ovocie (semená) sa zbierajú ručne z divých stromov Tamanu.
 
Farba: žltá až tmavo zelená.
 
Aromatický popis: Tamanu organický olej má bohatú, orechovú a mierne „zelenú“ vôňu.
 
Bežné použitia: Tamanu organický nosný olej má dobré vlastnosti, ktoré zlepšujú zdravie pokožky revitalizáciou a zlepšením štruktúry pokožky, čím jej dodajú svieži vzhľad. Tamanu Oil, ktorý sa skladá z fosfolipidov a glykolipidov, ktoré sú prírodnými zložkami zdravo vyzerajúcej pleti, je v lokálnych aplikáciách účinný a upokojujúci. Či už sa aplikuje na pokožku nezriedený alebo v zmesi s inými nosnými olejmi, Tamanu olej chráni ochrannú bariéru proti vlhkosti.
 
Tamanský organický nosný olej by sa mal zahriať na 24 ° C pred tým, ako sa zapracuje do formulácií. Mal by sa používať 5 až 20% v prípade výrobkov na starostlivosť o pleť a v 2 až 5% v prípade výrobkov na líčenie.
 
Skladovateľnosť: Používatelia môžu pri správnych skladovacích podmienkach (v chlade, mimo priameho slnečného žiarenia) očakávať skladovateľnosť až 2 roky. 
 
Varovanie: Osoby s alergiou na orechy by nemali používať tento olej.
 
Uskladnenie: Odporúča sa, aby sa nosné oleje lisované za studena uchovávali na chladnom a tmavom mieste, aby sa zachovala čerstvosť a dosiahla maximálna životnosť. Ak je chladený, pred použitím ho nechajte zohriať na izbovú teplotu.


Zloženie (INCI):
Calophyllum inophyllum (organic Tamanu oil) Seed Oil.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien