logo template4

Serrapeptáza (Serratiopeptidáza) 100 000 IU, 60 kapsúl

Výrobca: zdravnitsa
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 85396023
Dostupnosť: na sklade
26.58 bez DPH
31.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Serrapeptáza (Serratiopeptidáza) 100 000 IU, 60 kapsúl

Serrapeptáza je enzým so silným protizápalovým účinkom. Priaznivo pôsobí na pohyblivosť kĺbov, dýchacie funkcie a imunitnú ochranu.

Serrapeptáza je enzým izolovaný z baktérií nachádzajúcich sa v priadke morušovej. Serrapeptáza je bežne používaná prídavná látka v Japonsku, Európe a USA.

Serrapeptáza, tiež známa ako serratiopeptidáza, je proteolytický enzým, čo znamená, že rozkladá proteíny na menšie zložky nazývané aminokyseliny. Spolu s protizápalovými vlastnosťami môže serrapeptza ponúknuť množstvo ďalších zdravotných výhod.

Zdravotné výhody:

Protizápalové pôsobenie
Serrapeptáza sa najčestnejšie používa na zníženie zápalu v tele. V zubnom lekárstve sa tento enzým používa po menších chirurgických zákrokoch, ako je extrakcia zubov, na zníženie bolesti a opuchu tváre. Serrapeptáza znižuje zápal buniek okolo postihnutej oblasti.

Proti bolestiam kĺbov
Ďalším hlavným účinkom Serrapeptázy je, že zmierňuje bolesti kĺbov. Ako protizápalový enzým znižuje bolestivé symptómy a má mnoho potenciálnych výhod pri stavoch, ako je reumatoidná artritída. Niekoľko štúdií ukázalo, že ľudia a zvieratá trpiaci reumatoidnou artritídou môžu kontrolovať svoje symptómy zápalu a bolesti pomocou enzýmovej terapie.

Zabraňuje infekciám
Užívanie Serrapeptázy znižuje riziko bakteriálnych infekcií. Serapetza inhibuje tvorbu takzvaných biofilmov, čím zvyšuje účinnosť antibiotík. Okrem toho je kombinácia Serapeptzy a antibiotík účinným prostriedkom na liečbu infekcií, ktoré sa stali odolnými voči rôznym liečivým prípravkom.

Krvné zrazeniny
Serrapeptáza má priaznivý vplyv na aterosklerózu - ochorenie, pri ktorom sa v tepnách hromadí plak. Serrapeptáza účinkuje tak, že rozkladá mŕtve alebo poškodené tkanivo a fibrín, bielkovinu tvorenú v krvných zrazeninách. To môže umožniť enzýmu rozpustiť plak v tepnách alebo pomôcť rozpustiť krvné zrazeniny, ktoré môžu viesť k mŕtvici alebo srdcovému infarktu.

Chronické ochorenia dýchacích ciest
Serrapeptáza má priaznivý vplyv na čistenie hlienu a zmiernenie zápalu v pľúcach, pri chronických ochoreniach dýchacích ciest. Serrapeptáza zlepšuje normálne fungovanie dutín a dýchacích ciest.

Účel:

Prispieva k pohyblivosti kĺbov, funkcii dýchania a imunitnej ochrane.

Ingrediencie:

Enzým serrapeptáza, kapsula z rastlinnej celulózy.

Zloženie dennej dávky (2 kapsuly):

Enzým serrapeptáza: 500 mg
Serrapeptázové aktívne jednotky: 100 000 IU

Navrhované použitie:

Do 80 kg 1 kapsula denne
Nad 80 kg 2 kapsule - ráno a večer
Užívanie je najefektívnejšie nalačno, najlepšie ½ hodiny pred jedlom alebo aspoň 2 hodiny po jedle.
Obsah kapsule sa nesmie vysýpať. Kapsule je nutné užiť celé a neporušené kvôli vstrebateľnosti a bezpečnosti produktu.
Pre kone a veľké plemená psov
Veterinárny prípravok

Produkt Serrapeptáza neponúkame ako výživový doplnok, pretože to legislatíva nepovoľuje. Avšak, Serrapeptáza ako látka je povolená na výrobu veterinárnych výrobkov. Preto ponúkame veterinárny prípravok. Serrapetáza je len jedna a vždy aj bola. Na svete existuje len jeden druh Serrapeptázy rovnako účinný pre ľudí aj zvieratá. Vzhľadom na neustále narastajúcu potrebu starostlivosti o domácich miláčikov, ktorí sú častokrát považovaní za rodinných príslušníkov, sa Serrapeptáza schválila aj ako veterinárny prípravok pre pomoc pri rôznych ochoreniach zvierat. Ak ju porovnáme so Serrapeptázou určenou pre ľudí, ide presne o tú istú látku s prispôsobeným dávkovaním v závislosti od veľkosti (hmotnosti) organizmu.

Pôvod: EU
Zloženie: Enzým serapeptáza
Prepravná hmotnosť: 0,200 kg
Vhodné pre: kone, psy