logo template4

Seadermium ™ - Výživná prémiová výplň vrások

vyberte veľkosť:
5 g3 9.900
10 g2 19.900
50 gna objednávku 69.000
Kód produktu: g 3010
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +5
Cena bez DPH: 8.25
9.90
ks

Seadermium ™ - Výživná prémiová výplň vrások

Tam, kde sa oheň stretáva s oceánom, je ostrov Réunion mladý aktívny vulkanický ostrov, kde po svahoch stekajú horiace rieky, ktoré určujú pobrežie ostrova. Blízke oceánske prúdy prúdia a vyživujú 20 km dlhý koralový útes, ktorý napĺňa a udržuje bohatú biodiverzitu. Seadermium ™ je morská aktívna zložka z ostrova Réunion, ktorá vznikla z expedície po Malaspine po celom svete.

Seadermium ™ je určený pre zrelú pleť a pomáha viditeľne vypĺňať hlboké vrásky. Zvyšovaním bielkovín Dermo-Epidermal Junction (DEJ) a dĺžkou DEJ posilňuje Seadermium ™ integritu a súdržnosť pokožky. Seadermium ™ tiež pomáha zahusťovať pokožku a stimulovať kolagén a glykozaminoglykány, dôležité pre plnosť a zvlhčenie pokožky.

Vaša pokožka je prvkom komunikácie s ostatnými ľuďmi. Vonkajší vzhľad pokožky sa odráža na vašom vnútri. Seadermium ™ obnovuje a posilňuje dermo-epidermálnu súdržnosť, aby vám pomohol vydať zo seba to najlepšie.

Navrhované úrovne použitia: 4%
Aplikácie: Výrobky na starostlivosť o pleť tváre / krku pre zrelú pleť, ktorá chce viditeľne vyhladiť hlboké vrásky a zároveň posilniť celistvosť pokožky. Zamerané na pro-aging línie, ako sú vranie vrásky, nasolabiálny záhyb a línie marionet.
Náš postreh: Seadermium je komplexný prístup k zrelej kráse, špeciálne zameraný na zlatý vek (50 - 70 rokov), keď to najviac potrebuje. Seadermium posilňuje celistvosť a súdržnosť pokožky. Pomáha tiež zahusťovať pokožku a stimulovať kolagén a glykozaminoglykány, dôležité pre plnosť a zvlhčenie pokožky.

Pred a po použití:

-21% objem vrások a nasolabiálny záhyb za 14 dní u dobrovoľníkov (60-70 rokov)

–10% objemu marionetových liniek za 7 dní

–45% vrásky pod očami 

munapsys

INCI:  Bacillus Ferment

p-seadermium.pdf


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien