logo template4

Extrakt z čiernej perly 10 ml

Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: g 44824
Dostupnosť: skladom 5 ks
3.74 bez DPH
4.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Extrakt z čiernej perly 10 ml

Extrakt čiernej perly je minerálny extrakt, ktorý poskytuje žiarivosť a revitalizáciu. Môže byť použitý v širokom rozsahu osobnej starostlivosti a kozmetických aplikácií, vrátane starostlivosti o vlasy, starostlivosti o pokožku a starostlivosti po slnení.
Extrakt čiernej perly sa získava z výnimočného tahitského zdroja. Čierna perla je mimoriadne cenná a vzácna a je prestížnou prísadou do dekoratívnej kozmetiky, rozjasňujúcich krémov alebo šampónov s leskom.
Hydrolyzovaná čierna perla pôsobí ako antioxidant a stimulant. Je to produkt bez glykolu na báze glycerínu a vody. Získava sa z hydrolyzovanej perly. Má vlastnosti proti starnutiu, hydratáciu, zosvetlenie a vyhladenie pokožky. Extrakt čiernej perly sa používa vo formuláciách starostlivosti o pleť, povrchovo aktívnych produktoch na vodnej báze, emulziách a vodno-alkoholických produktoch.

Extrakt z čiernych perál je hydratačný prostriedok, vyživujúci prostriedok používaný v aplikáciách starostlivosti o pleť.

BLACK PEARL Extract™ je upcyklovaná surovina vyrobená výlučne z ustríc perloočiek vyrobených na ostrove Tahiti vo Francúzskej Polynézii. BLACK PEARL Extract™ je výťažok z veľmi vzácnej zložky prítomnej len zriedkavo v krásnych čiernych perlových mušľách, ktoré sa po odstránení perál na šperky z mušlí vyhodia. Má účinnosť starostlivosti o pokožku a účinnosť starostlivosti o vlasy, čo vedie ku krásnej a lesklej pokožke a vlasom.

Prírodné morské minerály z čiernej perly ("faktor NMM") sú nevyhnutné pre integritu pokožky a pre štruktúru vlasov, pôsobia ako kofaktory mnohých enzýmov a antioxidantov tým, že podporujú detoxikačné cesty.

Použitie: Výrobky na tvár, Výrobky na telo, Kondicionér, Starostlivosť o ruky / nohy / nechty, Starostlivosť o tvár, Starostlivosť o telo

Výhody: Hydratácia, úprava vlasov, kontrola krepovatenia, rozjasnenie, zosvetlenie, proti starnutiu, proti vráskam, antiseptické, zvlhčujúce, zmäkčujúce

Funkcie: Hydratačný prostriedok, Vyživujúci prostriedok

Nároky na označovanie: Organické

Certifikáty a zhoda: EFISC, Halal, Kosher

Čierna perla je dobrá pre vašu pokožku, pretože podporuje obnovu buniek, pomáha pokožke udržiavať vlhkosť, zlepšuje elasticitu a chráni pred poškodením voľnými radikálmi.

Tradične známa pre svoje čistiace a liečivé vlastnosti, čierna perla je prirodzene kompatibilná a ľahko sa vstrebáva do pokožky a tela. Čierna perla plná posilňujúcich mikroživín, ktoré posilňujú a obnovujú bunky vašej pokožky, ponúka širokú škálu výhod – od boja proti zápalom až po zvýšenie jasu pokožky. Tu je návod, ako vám začlenenie čiernej perly do vašej DIY kozmetiky môže pomôcť dosiahnuť žiarivú a mladistvú žiaru.

Aké sú výhody čiernej perly v produktoch starostlivosti o pleť?

S pribúdajúcim vekom pokožka postupne prestáva produkovať kolagén, čím sa znižuje jej schopnosť bojovať proti jemným líniám a vráskam a zachovávať si pružnosť. Čierna perla inhibíciou enzýmu tyrozinázy spomaľuje vývoj melanínu a zvyšuje vitalitu. Čierna perla je silný prírodný zvlhčovač s antioxidačnými zosilňovačmi a proteínmi, ktoré spevňujú pokožku a chránia pred starnutím.

Vďaka silným aminokyselinám čierna perla tiež posilňuje pokožku, vyhladzuje jemné linky a vrásky a zvyšuje jej schopnosť zadržiavať vodu. Udržiavanie hydratácie pokožky nielen pomáha predchádzať dehydratácii, ale podporuje aj prirodzenú žiarivosť pokožky.

Jej pridanie do vašej DIY starostlivosti o pleť vám môže pomôcť využiť jej neuveriteľné výhody, ako je hojenie, rozjasnenie, detoxikácia a rozjasnenie. V topických prípravkoch  podporuje obnovu buniek, zvyšuje elasticitu, detoxikuje pokožku a chráni pred poškodením voľnými radikálmi, čo vám umožňuje udržiavať jasnú a žiarivú pleť.

Ako môžete pridať čiernu perlu do svojej DIY kozmetiky?

Čierna perla sa často pridáva do topických produktov starostlivosti o pleť kombináciou perlového extraktu s krémami, balzammi alebo olejmi. Ako jeden z najbežnejších produktov starostlivosti o pleť s obsahom extraktu čiernych perál sú pleťové masky jednoduchým a účinným spôsobom, ako omladiť a obnoviť mdlú a suchú pokožku.

Úroveň použitia: do 10 %

Pridávať vo vodnej fáze alebo fáze účinnej látky.

Kozmetické aplikácie

Očné sérum, pleťové sérum

Rozžiarujúci krém, regeneračný krém

Šampón pre lesk

INCI Name: Water, Glycerin, Hydrolyzed Pearl