logo template4

Atecoron - kolagén a kyselina hylurónová

NÁŠ TIP

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 2103
Dostupnosť: skladom +6
Cena bez DPH: 3.25
3.90
ks

Atecoron - kolagén a kyselina hylurónová 10 ml

INCI Name: Aqua (and) Glycerin (and) Sodium Hyaluronate (and) Atelocollagen

Je to zmes spracovaného kolagénu (atelokolagénu) a kyselín hyalurónových s rôznou molekulovou hmotnosťou. Atollokolagén je vláknitý proteín, ktorý tvorí asi 1/3 celkového proteínu u cicavcov. Je to polypeptid pozostávajúci z troch peptidových reťazcov, ktoré sú bohaté na prolín a hydroxyprolínové aminokyseliny. Atelokolagén sa vyrába miernym enzymatickým procesom, pri ktorom sa štiepia telopeptidy. Kyselina hyalurónová je polysacharid, ktorý je odvodený od zlúčeniny kyseliny glukurónovej a acetylglukozamínu. Je to jedna z hlavných zložiek pokožky. Nachádza sa v spojivovom tkanive, ako aj v extracelulárnej látke a zadržiava vodu. Čím je jej molekulová hmotnosť nižšia, tým hlbšie preniká do pokožky a hydratuje ju. Kombinácia kyselín hyalurónových s rôznymi molekulovými hmotnosťami poskytuje hydratáciu všetkým vrstvám pokožky.

Vlastnosti: Je to najaktívnejší zvlhčujúci prostriedok, ktorý sa môže používať v kozmetike. Kombinácia kyselín hyalurónových s rôznymi molekulovými hmotnosťami dodáva hydratáciu rôznym vrstvám pokožky a zároveň dodáva pokožke príjemný pocit vďaka atelokolagénu, ktorý obsahuje. Používa sa v produktoch starostlivosti o tvár a pokožku. Je rozpustný vo vode v takmer akomkoľvek pomere s neutrálnym pH. Výrobok sa dá ľahko zabudovať do receptúry kozmetického výrobku počas procesu chladenia pri teplotách pod 30 ° C. Na zvýšenie stability konečného kozmetického výrobku sa odporúča pridať 1% roztok citrátu disodného.

Kombinácia atelokolagénu a kyselín hyalurónových s rôznymi molekulovými hmotnosťami vyvíja synergický efekt pre účinnejšiu starostlivosť o pleť.

Vylepšená hydratácia pokožky a znížená hĺbka vrások
Komplex aktívnych látok starostlivosti o pleť Atecoron výrazne optimalizuje hydratáciu pokožky s trvalým účinkom a viditeľne redukuje hĺbku vrások. Dôvodom tohto pozitívneho účinku je regulácia priemerného počtu kolagénových alebo elastínových vlákien, ktorá vedie k znateľne zlepšenej vnútornej štruktúre pokožky. Preto je vo vode rozpustná kombinácia aktívnych látok dokonale vhodná pre pleťové masky a každodennú starostlivosť o tvár.

Atecoron:

- zlepšuje vnútornú štruktúru pokožky

- výrazne znižuje hĺbku vrások

- hydratuje pokožku s trvalým účinkom

- podporuje obnovu kožných buniek

- je vhodný aj na citlivú pokožku

Optimálne zloženie kyselín hyalurónových a prírodného atelokolagénu
Komplex aktívnych látok určených na starostlivosť o pokožku je zložený z kyselín hyalurónových s vysokou molekulovou hmotnosťou, s nízkou molekulovou hmotnosťou (LMW, HySilk) a s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (VLMW, HyActive) v rôznych pomeroch a má minimálny obsah 0,5% atelokolagénu. Optimálne doladenie aktívnych látok prémiovej kvality dáva Atecoron jedinečný efekt a robí z neho vysoko cenenú zložku vysoko kvalitnej a vysoko efektívnej starostlivosti o tvár.

Použitie: Odporúčané dávkovanie pre výrobky na starostlivosť o tvár - 12%, výrobky na starostlivosť o telo 0,5 - 6%, výrobky po vystavení slnku 0,2 - 5% a výrobky po holení 0,5 - 5%.

Produkt zostáva stabilný, ak sa skladuje v uzavretej nádobe chránenej pred svetlom na chladnom a suchom mieste.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien