logo template4

Prírodná propolisová tinktúra - 30 ml

Výrobca: zdravnitsa
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 66788406
Dostupnosť: na sklade
4.58 bez DPH
5.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prírodná propolisová tinktúra - 30 ml


Propolis má komplexnú chemickú zlúčeninu s viac ako 90 rôznymi zložkami. Medzi ne patria prírodné živice (polyfenoly), éterické oleje, vosky, vitamíny, stopové prvky, minerály, enzýmy a prírodné tepelne odolné antibiotiká. Propolis má silné protizápalové, antiseptické, regeneračné, antiseptické a protiplesňové terapeutické vlastnosti.
Propolis sa môže používať externe aj interne. Aplikuje sa na pokožku a najčastejšie sa používa pri liečbe rán, popálenín a miernych zápalových procesov. Pri použití vnútorne môže propolis priaznivo ovplyvniť rôzne žalúdočné ťažkosti a choroby (vredy, gastritída, kolitída). Často sa používa na prevenciu chrípky. Propolis pomáha normalizovať cholesterol a tuky v krvi. Pred použitím sa poraďte s odborníkom.
Použitie:
Pol hodiny pred raňajkami pridajte 10-15 kvapiek do 50 ml teplej vody. To isté sa môže opakovať pred spaním. Užívajte propolis dva týždne a potom si urobte prestávku dva týždne. Je vhodné vziať si ho najmenej 3-4 krát ročne, po 14 dňoch. Vykonajte také preventívne ošetrenia, keď sa menia ročné obdobia a pred a počas epidémií chrípky. Pre deti do 5 rokov aplikujte jednu kvapku za rok.
alergie:
Zriedkavo sú ľudia na propolis alergickí. Pred použitím urobte test na alergiu, stačí dať jednu kvapku na vnútornú stranu zápästia a počkať 30 minút. Ak sa na koži objaví sčervenanie, máte alergiu a je lepšie nepoužívať propolis.
skladovanie:
Na tmavom mieste s izbovou teplotou. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
zloženie:
Propolisová tinktúra (30%).
 
30ml