€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Prírodná propolisová tinktúra - 30 ml

NOVINKA
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 66788406
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 4.58
5.49 ks

Prírodná propolisová tinktúra - 30 ml


Propolis má komplexnú chemickú zlúčeninu s viac ako 90 rôznymi zložkami. Medzi ne patria prírodné živice (polyfenoly), éterické oleje, vosky, vitamíny, stopové prvky, minerály, enzýmy a prírodné tepelne odolné antibiotiká. Propolis má silné protizápalové, antiseptické, regeneračné, antiseptické a protiplesňové terapeutické vlastnosti.
Propolis sa môže používať externe aj interne. Aplikuje sa na pokožku a najčastejšie sa používa pri liečbe rán, popálenín a miernych zápalových procesov. Pri použití vnútorne môže propolis priaznivo ovplyvniť rôzne žalúdočné ťažkosti a choroby (vredy, gastritída, kolitída). Často sa používa na prevenciu chrípky. Propolis pomáha normalizovať cholesterol a tuky v krvi. Pred použitím sa poraďte s odborníkom.
Použitie:
Pol hodiny pred raňajkami pridajte 10-15 kvapiek do 50 ml teplej vody. To isté sa môže opakovať pred spaním. Užívajte propolis dva týždne a potom si urobte prestávku dva týždne. Je vhodné vziať si ho najmenej 3-4 krát ročne, po 14 dňoch. Vykonajte také preventívne ošetrenia, keď sa menia ročné obdobia a pred a počas epidémií chrípky. Pre deti do 5 rokov aplikujte jednu kvapku za rok.
alergie:
Zriedkavo sú ľudia na propolis alergickí. Pred použitím urobte test na alergiu, stačí dať jednu kvapku na vnútornú stranu zápästia a počkať 30 minút. Ak sa na koži objaví sčervenanie, máte alergiu a je lepšie nepoužívať propolis.
skladovanie:
Na tmavom mieste s izbovou teplotou. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
zloženie:
Propolisová tinktúra (30%).
 
30ml
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien