€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Palo Santo 10cm kúsky 20 g

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vds v010
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 9.08
10.90 ks

Palo Santo 10cm kúsky 20 g

'Holy Stick' je suchý lesný strom z Peru. Považuje sa za silný strom, ktorému sa darí v drsných podmienkach. Rodina Bursera tiež dodáva živicu, ktorá je celkom podobná skutočnej kopálovej živici a často sa označuje ako kopál. Drevo Palo Santo bohaté na živicu vonia nádherne sladko, s nádychom kokosu, ale v konečnom dôsledku je to sotva porovnateľné s niečím iným. Dymí sa na prehĺbenie duchovných chvíľ, meditácie a kontemplácie. Pomáha zahnať negatívne vibrácie a energiu. Palo Santo je pre Južnú Ameriku tým, čím je santalové drevo pre Áziu. Jeden zo skutočne kráľovských kadidlových pokladov na svete.
Popis Palo Santo
Teplý, aromatický, kyslý, drevitý dym z tlejúcich triesok vytvára pokoj a rovnováhu s optimistickou náladou.
Ideálne kadidlo na hnev a napätie.
Pokojná radosť sa šíri, keď sa všetky bremená rozpustia vo vzduchu a môžu vyletieť z okna.

Kvalitné vlastnosti Palo Santo
Veľké a živicové kusy.
Vysokokvalitné drevo pochádza priamo z Peru.Toto certifikované drevo pochádza z trvalo udržateľného hospodárenia. Na ťažbu sa nerúbu žiadne stromy. Keď sa príroda rozhodla, že strom „padne“, nastal čas na spracovanie dreva.
Intenzívna vôňa závisí od veku ale aj od časti stromu, z ktorej je drevená palica prevzatá.

Aplikácia Palo Santo
O svätom dreve Palo Santo sa hovorí, že umožňuje komunikáciu s dobrými bohmi, prináša šťastie do vášho života a zbavuje vás negatívnych vplyvov. Vydymujú ho miestni šamani v Peru kedykoľvek počas dňa.
Tyčinky sa na jednom konci zapália a potom sa po chvíli opäť vejári. Drevo žiari až do ohňa. Jemný voňavý dym stúpa a očarí okolie.
Pre lepšie využitie môžete kus dreva postaviť nastojato do misky s pieskom. Padajúci popol sa zachytáva a znižuje sa riziko požiaru.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien