logo template4

Organické Psyllium

posledné kusy za túto cenu
Cena 3.96
Pôvodná cena 4.95, Zľava 20 %
Dostupnosť: skladom +1
vyberte hmotnosť:
60 g 0.000
250 g 8.000
Kód produktu: z SKU1122
Výrobca: zoya
: 24 mesiacov
ks

Organické Psyllium


Psyllium je biely vláknitý materiál získaný zo semien psyllium. Je to účinný produkt s rôznymi možnosťami použitia vo farmaceutickom, kozmetickom a potravinárskom priemysle.  Psylliové šupy sa skladajú z epidermy a zhroutených susedných vrstiev odstránených zo sušených zrelých semien rastlín Plantago Ovata. Šupka Psyllium obsahuje obrovské množstvo rozpustných a nerozpustných prírodných vlákien zodpovedných za jej preháňadlo.
 
vlastnosti:
Pôsobí ako demulcent, preháňadlo, mierne čistiace, prírodný chladič
 
Psyllium obsahuje až 70% rozpustných a 30% nerozpustných vlákien. V najnovšej štúdii štúdie USFDA sa uvádza, že pravidelný príjem šupiek psyllium účinne znižuje zápchu.
 
Keď sa psyllium zmieša s vodou alebo inými tekutinami, ako je napríklad džús, vytvára gél ako želatínovú hmotu. Pohybuje sa nadol tráviacim orgánom, nasiakne toxíny a škodlivé zvyšky, vyplavuje toxíny z tela cez stolicu.
 
Obsah rozpustných vlákien v šupke Psyllium má schopnosť viazať sa so žlčovými kyselinami - dôležitým hráčom pri trávení tukov, ktoré sa v našom tele nachádzajú z cholesterolu. Tento proces znižuje vylučovanie týchto hladín krvného cholesterolu v krvi.
 
dávkovanie:
Výhodná je pravidelná dávka 5 až 7 g čistého psylia. Dávku by mal sprevádzať dostatočný príjem tekutiny (125 - 150 ml / 5 g).
 
60 / 250g
Pôvod: India
Organic Psyllium Husk - 60/250g, ZoyaBG ®,  60 g,  250 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien