logo template4

ORGANICKÁ SADA NA STAROSTLIVOSŤ O TVÁR

Cena 29
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1034
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

ORGANICKÁ SADA NA STAROSTLIVOSŤ O TVÁR

Organický gél z aloe vera, koncentrované sérum s kyselinou hyalurónovou, organický krém na hydratáciu a organický citrónový éterický olej: táto sada spája vaše základné organické ošetrenie tváre, aby vašu pokožku hydratovala, vyživila a vyčistila. Prírodný a úplný rituál krásy, ktorý koncentruje skutočný kokteil vysoko hydratačných, spevňujúcich a detoxikačných aktívnych zložiek s uznávanou účinnosťou. Kalená a napnutá, matná a unavená pokožka znovu získa jas, tón a pevnosť. Detoxikovaná je viditeľne zjednotená a vyhladená. Deň za dňom je pokožka jasnejšia, sviežejšia, malé nedokonalosti sú zabudnuté.

Sada Ritual Shine Plumping obsahuje  4 ošetrenia a prírodné BIO produkty na zvlhčenie, čistenie a revitalizáciu  pokožky do hĺbky. Tento rituál na hydratáciu a detoxikáciu, ktorý je
ideálny pre všetky typy pleti , je vhodný najmä pre unavenú a problematickú pokožku . Táto sada starostlivosti je jednoduchá a efektívna a je vhodná pre ženy a mužov , od tínedžerov po seniorovSkvelý nápad na darček.

TÁTO PEKNÁ KRABICA OBSAHUJE NASLEDUJÚCI SORTIMENT PRODUKTOV:

Natívny organický gél z aloe vera 30ml 

Organický gél Aloe vera „Aroma“, ktorý je veľmi bohatý na prírodné účinné látky a polysacharidy , je zložený z prírodného gélu aloe vera získaného z čerstvého filé z listu aloe . Gél z aloe vera je známy pre svoje upokojujúce , opravné, sťahujúce vlastnosti  pre pokožku .

 
Koncentrované sérum kyseliny hyalurónovej 30ml 

Ultrakoncentrované 100% prírodné sérum kyseliny hyalurónovej, ktorého účinnosť preukázateľne vyplňuje vrásky , hydratuje pokožku a zlepšuje jej pružnosť . Jeho svieža, prirodzene rôsolovitá  textúra okamžite preniká do pokožky.

Organický hydratačný krém 50 ml 

Tento organický neutrálny krém 100% prírodného pôvodu , obohatený o gél Aloe  Vera a hydroxid mäty piepornej , účinné látky známe svojimi účinkami na  potlačenie smädu a osvieženie , dodáva pokožke intenzívnu dlhotrvajúcu hydratáciu !

 
Citrónový éterický olej bez organických furokumarínov 2 ml

Tento organický citrónový éterický olej ponúka prečisťujúce a tonizujúce vlastnosti. Neobsahuje furokumaríny, a preto sa môže používať v starostlivosti ešte pred vystavením slnku. Pridaný k vášmu krému na hydratáciu, jeho božská ovocná vôňa urobí zázraky s  revitalizáciou, čistením a osvetlením vašej pokožky ! 


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien