€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Mentolové kryštály

vyberte hmotnosť:
10 g 3.590
50 g 9.590
100 g 16.900
1000 gna objednávku 152.000
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vds SKU8016
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 2.99
3.59 ks

Mentolové kryštály 


Kryštály mentolu sú organická zlúčenina získaná z mäty roľnej (Mentha arvensis), mäty piepornej (Mentha piperita) a rôznych ďalších druhov mäty.
 
Mentol, keď sa destiluje a chladí parou, vytvára priehľadné črepy z vysoko aromatických kryštálov, ktoré vyzerajú takmer ako sklo.
Navrhované použitie:
Kryštály mentolu majú silnú mätovú vôňu, ktorá je príjemná a osviežujúca; používajú sa v kozmetike, masti na upokojenie svalov, proprietárne výrobky, ktoré pomáhajú zmierniť upchatie nosa, liečivé krémy, krčné pastilky, výrobky na starostlivosť o zuby, spreje na zmiernenie bolesti, šampóny na lupiny a mnoho ďalších výrobkov. Kryštály sa môžu „roztaviť“ vo vode alebo oleji pri teplote 44 ° C (112,2 ° F), môžu sa tiež pridať do alkoholu. Malé misky s kryštálmi umiestnené v miestnosti pre tých, ktorí trpia nachladnutím, môžu pomôcť zmierniť preťaženie.

Napríklad v kozmetike sa napríklad metol používa na ochladenie pokožky. Mentol pokožku ochladzuje a osviežuje a môže sa používať v sprejoch a géloch. Aplikácia: rozpustite v kozmetickej základnej vode.
 
Zloženie (INCI):
Mentol (kryštály) - Menthol (crystals)
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien