€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Medovka extrakt 10 ml

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: f 1024
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 2.16
2.59 ks

Medovka extrakt 10 ml

Kvalita látky: potravinárska

Zloženie: glycerol, extraktívne látky z medovkovej vňate (Herba melissae)

1 kg výrobku obsahuje extrakt z 190 g vňate

Citrónový balzam, tiež známy ako medovka, je trváca bylina s citrónovou vôňou. Je pôvodom zo západnej Ázie a oblasti Stredomoria, pestuje sa však v Ázii, Európe a Severnej Amerike. Obsahuje mono a seskviterpény, ako je neral, geranial, beta-karyofylén, citronellal, geraniol, linalool atď. Metylcitronlellate je hlavnou zložkou zodpovednou za vlastnosti medovky. Ďalšími hlavnými neprchavými zložkami sú kyselina kávová, kyselina rozmarínová, kyselina melitrová atď.

Použitie a výhody:
Je známa svojim priaznivým vnútorným i miestnym použitím. Používa sa v parfumérii a ako upokojujúca vôňa aj v toaletných potrebách. Má tiež protiplesňové a antimikrobiálne účinky na pokožku a vlasy. Môže to byť užitočné v prípade pokožky postihnutej akné, pretože môže pokožku upokojiť a zároveň zabiť škodlivé baktérie spôsobujúce akné. Môže sa použiť na upokojenie podráždenej pokožky poskytnutím protizápalového účinku na pokožku. Používa sa ako produkt na starostlivosť o pleť, vlasy, pleťové vody, gély a krémy.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien