logo template4

Jarva obyčajná tinktúra 50 ml

Výrobca: herbalkan
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: z SKU10208
EAN: 3800500315041
Dostupnosť: na sklade
9.08 bez DPH
10.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Jarva obyčajná tinktúra 50 ml


Infúzie (alebo iné tinktúry) sú alkoholické, alkoholové, vodné alebo alkoholové éterické výťažky z liečivých rastlín získané bez tepelného spracovania. Etylalkohol alebo glycerín sa používa na prípravu bylinných tinktúr, pretože väčšina prchavých zložiek liečivých rastlín je v nich rozpustná. Bylina sa nejaký čas namočia do rozpúšťadla a potom sa lisujú. Tinktúry sa zvyčajne používajú v malom množstve, v kvapkách a môžu sa skladovať po dlhú dobu.
 
Latinský názov jarvy je Clinopodium vulgare a v našej krajine sa nazýva aj Jarva obyčajbá. Tinktúra má priaznivý vplyv na problémy s prostatou, gynekologické a kožné problémy. Podporuje regeneračné procesy organizmu, pretože aktívne látky majú stimulačný a regeneračný účinok.
Ako použiť:
Pre dospelých - 20 kvapiek rozpustených v malom množstve tekutiny, trikrát denne. Denný príjem 60 kvapiek. Je možné, že vytvorí jemnú zrazeninu rastlinného pôvodu. Pred použitím pretrepte!
Výstraha:
Nepoužívajte u ľudí so srdcovými problémami a postihnutím. Nepoužívajte počas tehotenstva a laktácie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu za pestrú stravu. Ak užívate lieky, pred použitím produktu sa poraďte s lekárom.
skladovanie:
Na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a mimo dosahu detí.
Čas použiteľnosti po otvorení:
60 dní
Výrobca:
Herbalkan EOOD, Bulharsko
50 ml