logo template4

He show wu (Fo-Ti) BIO - 200 g

Výrobca: deco italia
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: 6426282671174
Dostupnosť: vypredané
15.99 bez DPH
19.19 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

He show wu (Fo-Ti) BIO - 200 g

Prášok He shou wu (Fo-Ti) bio / je rastlina so špeciálnymi terapeutickými vlastnosťami a sladko-horkou chuťou.

He Shou Wu je uznávaný ako jeden z najimpozantnejších tonikov dlhovekosti všetkých čias. V čínskej prírodnej medicíne sa široko používa na zvýšenie energie a obnovenie mladistvého stavu tela prostredníctvom tonizačného účinku na obličky a pečeň. He Shou Wu je starodávna čínska medicína, ako napríklad huba Reishi, a v čínskej medicíne je klasifikovaná ako vynikajúca posilňujúca rastlina.

He Shou Wu je tiež známy ako Foti root, Fo-ti-teng alebo Ho Shou Wu.

He Shou Wu je mimoriadne bohatý na základné minerály zinok a železo, ako aj na ďalšie vzácne prvky, a je tak silným antioxidantom.

Priaznivé účinky :
He Shou Wu je najprémiovejšou rastlinou proti starnutiu v čínskej medicíne a jednou z tých, ktoré sa môžu denne konzumovať na zvýšenie potenciálu ľudskej dlhovekosti. Je sladká, horká, sťahujúca a má mierne hrejivý účinok. Tónuje vaše meridiány pečene a obličiek a vo výsledku môže He Shou Wu zvýšiť hladinu energie vášho tela. Je tiež zdôrazňovaný medzi najlepšími rastlinami pre plodnosť, pretože vytvára a udržuje sexuálnu moc u žien i mužov.
He Shou Wu (alebo Fo-ti) posilňuje a stabilizuje dolnú časť tela a kolená. Používa sa na zvýšenie sexuálnej túžby, na zvýšenie množstva spermií a na posilnenie vitality spermií a vajíčok. Upokojuje nervový systém. Vďaka tomu, že obsahuje silné antioxidanty s miernym protizápalovým účinkom na pečeň, dokáže vyčistiť aj oči. Jeho sila sa odvíja od pozoruhodných čistiacich vlastností tela čistením obličiek a pečene, čo zase čistí krv.

Fo-Ti sa v Ázii používa na udržanie mladosti a farby vlasov. Už dlho je známe, že He Shou Wu má vlastnosť zvrátiť sivé vlasy aj plešatenie. Bola vykonaná štúdia, v ktorej 36 ľudí dostalo extrakt z He Shou Wu, z ktorých 24 malo úžitok z úplného návratu vlasov.

Fo-Ti sa často používa v tradičnej čínskej medicíne na prevenciu predčasného starnutia, pretože poskytuje silnú prvotnú energiu (Jing, esencia) bunkám tela prostredníctvom systému obličiek a pečene. He Shou Wu je mimoriadne bohatý na silné antioxidanty a potencuje antioxidačné molekuly. Shou Wu stimuluje vnútornú schopnosť tela účinne sa čistiť od superoxidu, tak silne reaktívneho voľného radikálu. Všeobecne sa predpokladá, že jedným z dôvodov, prečo je rastlina považovaná za prostriedok proti starnutiu a zvyšuje životnosť, je skutočnosť, že je schopná produkovať superoxiddismutázu (SOD). Fo-Ti môže chrániť bunky pred degradáciou DNA, peroxidáciou lipidov, negatívnym účinkom ionizujúceho žiarenia a mnohými formami progresívnej degradácie buniek.
He Shou Wu je mimoriadne bohatý na zinok. Zinok je základný minerál nevyhnutný pre všetky formy života. Mnoho aspektov procesu bunkového metabolizmu závisí od zinku. Zinok hrá dôležitú úlohu pri raste a vývoji, pri reakcii imunitného systému, pri neurologických a reprodukčných funkciách. Zinok je dôležitý pre naše sexuálne a reprodukčné funkcie.
Pokiaľ ide o hybridné rastliny, dodávame iba He Shou Wu pochádzajúci z najspoľahlivejších zdrojov. V čínskej medicíne existujú 2 formy He Shou Wu, surová a pripravená forma. Pripravené korene, ktoré sa varia v polievke z čiernych fazulí a potom sa sušia, sa podľa štúdií na ľuďoch a zvieratách považujú za tie, ktoré majú najpriaznivejšie účinky.
He shou wu (Fo-Ti) je rastlina so špeciálnymi terapeutickými vlastnosťami a sladko-horkou chuťou. Návrh na použitie He shou wu bio: štvrť čajovej lyžičky 2 - 3 krát denne, ak je to potrebné, zmiešané s čistou vodou, prírodnými džúsmi, smoothies, jogurtmi alebo medom.

Množstvo: 200 g

Certifikát: ekologický / bio