logo template4

Hyalomatrix: najsilnejšia kyselina hyalurónová na svete

bestseller

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Kód produktu: g 2108
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
11.90
ks

Hyalomatrix: najsilnejšia kyselina hyalurónová na svete 10 ml

INCI Water, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Propanediol, Glycerin, Hydrolized glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolized Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid

Hyalomatrix je najsilnejšia kyselina hyalurónová na svete. Svojím zložením je ideálny na ošetrenie veľmi zjavných vrások a známok starnutia, ktoré sa ťažko eliminujú.

Z tohto dôvodu bude Hyalomatrix jednou z hlavných ingrediencií, ktoré tvoria produkty proti vráskam!

Teraz poďme do podrobností uvedením úžasných komponentov, vďaka ktorým je Hyalomatrix jedinečný.

Táto slávna kyselina sa skladá z 5 komplexných kyselín hyalurónových s rôznymi vlastnosťami, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vylepšujú:

• hydrolyzovaná kyselina hyalurónová: účinná proti vráskam;
• hyaluronát sodný: uľahčuje opravu tkanív, má anti-agingový výplňový účinok, má zmenšené molekulárne rozmery a preniká hlbšie;
• polymér hyaluronátu sodného: má protivráskový účinok a udržuje pokožku hydratovanú po dlhú dobu;
• hydrolyzované glykozaminoglykány: posilňuje množstvo zadržanej vody;
• kyselina hyalurónová: je to látka prirodzene sa nachádzajúca v pokožke, ktorá má mimoriadnu schopnosť priťahovať a zadržiavať veľké množstvo vody, čím udržuje pokožku hydratovanú.

Vďaka svojej veľmi nízkej molekulovej hmotnosti, asi 50 kDa, bude absorpcia Hyalomatrixu okamžitá a anti-agingový účinok sa zlepší vďaka hlbšiemu prieniku do pokožky.

Jeho vylepšená penetračná vlastnosť v porovnaní s inými typmi kyselín s vyššou molekulovou hmotnosťou umožňuje veľmi efektívne vyplniť vrásky a v prípade tenších, výrazových je efekt plumpingu okamžitý!

Vďaka použitiu Hyalomatrix bude pokožka hydratovaná a žiarivá a zostane dlho hebká a hodvábna.

Ďalšia z mnohých výhod Hyalomatrix sa týka upokojujúcich vlastností, ktoré zmierňujú začervenanie a podráždenie a bojujú proti nim.

A nakoniec, hĺbkové zvlhčenie tiež prispeje k zvýšeniu pružnosti pokožky, ktorá bude menej vystavená tvorbe ďalších vrások.

Naša pokožka sa zmení na špongiu, ktorá absorbuje všetky zložky prírodného pôvodu prospešné pre zdravie pokožky, a tak bude pôsobiť dlhšie, jasne, kompaktne, hydratovane, elasticky a hodvábne.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Komplexné riešenie pre vrásky a hydratáciu pokožky. Je vyrobený z piatich komplexných odrôd kyseliny hyalurónovej s rôznymi veľkosťami a vlastnosťami. Rôzne formy kyseliny hyalurónovej, ktoré sa líšia štruktúrou a veľkosťou častíc, zvlhčujú hlbokú aj povrchovú vrstvu pokožky a zosieťovaná kyselina predlžuje účinok prípravku. Hyalomatrix poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky od prvej aplikácie. Pri pravidelnom používaní redukuje veľkosť stredných vrások. Produkt priateľský k pokožke.

Odporúčané použitie: 0,5 - 1,5%

APLIKÁCIA

zvlhčovacie výrobky,

upokojujúce krémy a gély,

liftingové a anti-age sérum.

HLAVNÉ RYSY

hlboká hydratácia vrstiev pokožky,

tonizuje a zlepšuje vzhľad pokožky,

redukcia vrások,

zvyšuje pružnosť pokožky.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien