€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Extrakt z chili do kozmetiky

hmotnosť:
10ml 5.290
100ml 37.900
Výrobca: MAYAM
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: M-1316
Dostupnosť: na sklade
4.41 bez DPH
5.29 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

CO2 Extrakt z chili MAYAM

Je užitočný v anticelulitídových a remodelačných prípravkoch s termogénnymi, stimulačnými vlastnosťami a vlastnosťami zvyšujúcimi krvný obeh. Môže zmierniť bolesti hlavy, myalgiu, reumatickú bolesť svalov a kĺbov.

Získané extrakciou superkritickou tekutinou s prírodným oxidom uhličitým, bez zvyškov rozpúšťadla, bez anorganických solí, bez ťažkých kovov, bez reprodukovateľných mikroorganizmov, štandardizovaných pridaním organického slnečnicového oleja.

Zloženie: 4,8 - 5,2% celkových kapsaicinoidov (obsahujúcich nordihydrokapsaicín, kapsaicín, dihydrokapsaicín), karotenoidov (beta-karotén, kapantín, kapsorubín), mastný olej.

INCI: capsicum frutescens fruit extract

Aplikácie, použitie:
A. chilli a a jeho aktívna zlúčenina kapsaicín sú účinné pri chronickej bolesti z niekoľkých hľadísk vrátane reumatoidnej artritídy, osteoartritídy, bolesti chrbta, bolesti hlavy, myalgie.
B. užitočné v anticelulitídových a remodelačných formuláciách s vlastnosťami zvyšujúcimi krvný obeh.
C. odporúčané dávkovanie 0,05 - 1% v balzamoch, masťiach, bezvodých krémoch, emulziách, olejoch, špeciálnych masážnych zmesiach.

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom.

Upozornenia: Nepožívajte, neaplikujte neriedené, vyvarujte sa očí, vyhýbajte sa ranám a sliznici, držte mimo dosahu detí; kozmetické použitie .