logo template4

Dračie ovocie, Arónia a Ibištek, 20 filtračných vreciek

Výrobca: charm tea
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 76367892
Dostupnosť: vypredané
3.74 bez DPH
4.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dračie ovocie, Arónia a Ibištek, 20 filtračných vreciek

- 100% prírodný produkt
- Neobsahuje nečistoty a farbivá
- Vhodné pre celú rodinu

Charm Tea je lahodný a zdravý nápoj, ktorý obsahuje dračie ovocie, aróniu a ibištek. Jednotlivo balené filtračné vrecká so závitom.

Dračie ovocie
Dračie ovocie /Hylocereus/, tiež známe ako pitaya, je exotické ovocie kaktusu, ktoré sa vyznačuje vynikajúcimi zdravotnými vlastnosťami. Dračie ovocie je vlastne plodom rastliny z čeľade kaktusovitých.

Dračie ovocie je bohaté na vitamín C, vitamín E, ako aj na minerály fosfor, vápnik, horčík, fluór a zinok. Obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín: kyselinu stearovú, olejovú, linolovú a palmitovú. Dračie ovocie zlepšuje trávenie a urýchľuje vylučovanie toxínov z tela, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a krvný tlak. Semená dračích plodov obsahujú Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Konzumácia dračieho ovocia pomáha obnoviť normálne telesné funkcie, očisťuje od toxínov a ťažkých kovov, zlepšuje zrak.

Arónia (Arónia)
Plody arónie obsahujú veľa vitamínov - P, C, E, K, PP, karotén, vitamíny skupiny B, organické kyseliny, cukor. Obsahom organických kyselín plody arónie výrazne prevyšujú jahody, maliny, červené ríbezle a mandarínky. Ďalej obsahujú draslík, vápnik, fosfor, horčík, pektín, triesloviny a mnohé ďalšie. Antioxidačné vlastnosti sú u arónie asi najužitočnejšie. Konzumácia arónie poskytuje obrovské množstvo antioxidantov vrátane kvercetínu, epikatechínu, luteínu, malvidínu a ďalších. Tieto antioxidanty chránia krv, pokožku, oči, orgány a tkanivá pred škodlivými voľnými radikálmi.

Ibištek
Ajurvédska tradičná medicína v Indii používa kvety ibišteka po stáročia na liečenie mnohých chorôb. Ibištekový čaj je rubínovo červený a má kyslú chuť. Preto je známy aj ako kyslý čaj a chutí podobne ako brusnice. Červená farba ibišteka je spôsobená vysokým obsahom antokyánov - pigmentov so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje vysokú koncentráciu bioflavonoidov, vitamínu C, ďalších vitamínov a minerálov, ovocných kyselín a aminokyselín.

Ingrediencie:

Sušené dračie ovocie, sušené ovocie arónie, sušený kvet ibišteka.

Neobsahuje nečistoty a farbivá.

Spôsob prípravy:

Filtračné vrecko zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte asi 3-5 minút odstáť. Sladenie je voliteľné. Vhodné je používať prírodné sladidlá ako stévia alebo javorový sirup.

Balenie: 20 filtračných vrecúšok so závitom x 1,8 g