€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Balík na chudnutie - ideálna silueta

Výrobca: faunus
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: fau 1334
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 28.25
33.90 ks

Balík na chudnutie - ideálna silueta

Podporuje spaľovanie tukov, vylučuje prebytočnú vodu z tela a prispieva k chudnutiu znížením chuti do jedla.
Toto balenie obsahuje 100% prírodných produktov na báze liečivých a aromatických rastlín s močopudnými, mierne laxatívnymi a prečisťujúcimi účinkami, ktoré podporujú spaľovanie tukov, vylučujú prebytočnú vodu z tela a prispievajú k chudnutiu znížením chuti do jedla. Pri dlhodobom používaní sa udržuje normálna váha tela.

Balenie je určené na 24-dennú kúru.

Balenie obsahuje:
ČAJ SILUETUS 90g - 2 ks 

TINKTÚRA SILUETUS 200ml - 2 ks

ČAJ SILUETUS
Je to jedinečná kombinácia starostlivo vybraných rastlín, ktoré podporujú spaľovanie tukov, pomáhajú eliminovať nadbytočnú tekutinu zadržanú v tele a detoxikujú organizmus.

Zloženie: Púpava lekárska (Taraxacum officinalis) listy (15%), kvety bazy čiernej (Sambucus nigra) (15%), baza (Sambucus ebulus) (10%), nadzemné časti rebríčka(Achillea millefolium) (10%), krušina(Frangula) kôra (10%), listy jaseňa(Fraxinus excelsior) (10%), listy brezy (Betula pendula) (10%), kukurica siata nadzemné časti (Zea mays) (10%), listy žihľavy (Urtica dioica) (10%) ).

TINKTÚRA SILUETUS
Obsahuje 100% prírodné výťažky z rovnakých rastlín ako čaj, s rovnakým močopudným a detoxikačným účinkom.

Obsahuje alkohol: 30% obj.

Priaznivý účinok týchto dvoch produktov je daný jedinečným združením mnohých rastlín s priaznivými účinkami na zdravie, so zosilneným dvojitým účinkom, kombináciou čaju Siluetus s tinktúrou Siluetus.

Púpava sa používa na liečbu rôznych chorôb z dôvodu pôsobenia na telo: prečisťujúce, potiace, močopudné, stimulačné. Čistí telo od toxínov. Je to 100% prírodný liek, ktorý pomáha v boji proti obezite a cukrovke.

Bazové kvety sa úspešne používajú na stimuláciu tvorby moču a na tvorbu potu, procesov, ktoré pomáhajú vylučovať toxíny z tela a tým znižovať telesnú hmotnosť. Dodáva čaju veľmi príjemnú vôňu a vôňu podľa vkusu každého.

Koreň bazy je silné preháňadlo a detoxikátor, ktorý sa úspešne používa pri diétach. Špecifický, silný zápach potláča chuť do jedla.

Rebríček je rastlina, ktorá stimuluje vylučovanie žlče v dvanástniku. Tento proces urýchľuje prepravu a zlepšuje trávenie a pomáha telu bojovať proti nežiaducim kilogramom.

Krušina je rastlina, ktorej kôra použitá v infúziách urýchľuje črevný priechod a má laxatívny alebo preháňací účinok v závislosti od dávky. Je to známy prírodný liek na zápchu.

Jaseňové listy majú laxatívny účinok a listy žihľavy a brezy prispievajú k správnemu fungovaniu močových ciest a eliminujú zadržiavanie vody v tele. Tieto dva súvisiace procesy pomáhajú telu ľahšie eliminovať toxíny prirodzenou cestou.

Kukurica má zložité zloženie: flavonoidy, saponíny, triesloviny, živice, prchavé oleje, alantoín, betain, bielkoviny, draselné soli, železo, fosfor, horčík, zinok, karotenoidy, vitamíny skupiny B, vitamín E, C, A, uhľovodíky, škrob , ktorá telu prináša veľa výhod. Úspešne sa používa v detoxikačných kúrach.

Spôsob podávania
Pripravte infúziu čaju Siluetus - pripravte z 2 čajových lyžičiek bylín pridaných do 200 ml vriacej vody, trvajte 15 minút pri izbovej teplote a potom preceďte. Pite pohár infúzie 3 krát denne, 30 minút pred jedlom, na prázdny žalúdok. Do každej šálky čaju sa pridá čajová lyžička tinktúry Siluetus.

Pravidelná kúra trvá 2 - 3 mesiace, v závislosti od počiatočnej telesnej hmotnosti a očakávaných výsledkov. S týmto balíkom produktov môžete stratiť v priemere okolo 5 kg / mesiac

Výsledky sa líšia od človeka k človeku v závislosti od jeho metabolizmu a životného štýlu.

Pre zaručené výsledky odporúčame, aby ste naše balenie spojili so zdravým životným štýlom: cvičte aspoň 30 minút denne a jedzte si aspoň 2 porcie čerstvej zeleniny alebo ovocia denne.

Dôležité!
Toto balenie je kontraindikované pre tehotné alebo dojčiace ženy, osoby s alergiou na niektorú zo zložiek.

Dobre vedieť
Naše výrobky sú stopercentne prírodné a získavajú sa ručným spracovaním

Neobsahujú umelé konzervačné látky ani farbivá

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien