logo template4

Zinok, PhytoPharma, 60 kapsúl

Výrobca: phytopharma
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 21525092
Dostupnosť: na sklade
6.58 bez DPH
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zinok, PhytoPharma, 60 kapsúl

Zinok prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnemu metabolizmu sacharidov, k normálnej kognitívnej funkcii, k normálnej syntéze DNA a k udržaniu normálnej plodnosti a reprodukcie. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, k normálnemu metabolizmu mastných kyselín, k normálnej syntéze bielkovín a k udržaniu zdravia kostrového systému.
 
Zinok tiež pomáha udržiavať zdravé vlasy, udržiavať zdravé nechty a udržiavať zdravú pokožku.
 
prísady:
Zinok 15mg 
Zloženie Množstvo RDA *%
15,00 mg zinku 150
* (RDA) odporúčaný denný príjem podľa smernice 2008/100 / ES
** Denná dávka nie je stanovená
Ďalšie zložky: Sorbitrol, mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, stearan horečnatý, oxid kremičitý.
 
Akcie a odporúčania:
Straty zinku sa vyskytujú pri tepelnej príprave jedla, pri infekčných chorobách a pri rôznych traumách, pri ochoreniach pečene, infarkte, chudokrvnosti, rakovine, tehotenstve, menštruácii, otravách olovom, zápaloch prostaty, liečbe antibiotikami atď.
 
Nedostatok zinku ovplyvňuje pohlavný rast a vývoj, znižuje chuť do jedla, urýchľuje starnutie, vedie k anémii, vypadávaniu vlasov a deformácii nechtov, ochoreniam pečene, opakovaným infekciám, zníženej chuti a čuchovej citlivosti, ťažkostiam s hojením rán, rôznej neuralgii, prostatitídy, poškodenie imunitného systému, sexuálna impotencia, zníženie produkcie spermií a poruchy reprodukčného systému.
 
Preventívne opatrenia, varovania a tipy:
Spotrebujte pred dátumom vyznačeným na obale. Neprekračujte odporúčanú dávku na dennú konzumáciu.
 
Skladovanie: Skladujte v pôvodnom balení pri izbovej teplote, mimo dosahu svetla a vlhkosti. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí!
 
Doplnky výživy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím tohto produktu sa poraďte s lekárom.
 
Spôsob podávania:
Ako doplnok výživy užívajte 1 tabletu denne, po hlavnom jedle.