logo template4

Vitamín E, 100 mg alfa-TE, Niksen, 30 kapsúl

Výrobca: niksen
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 88076288
Dostupnosť: na sklade
3.58 bez DPH
4.29 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vitamín E, 100 mg alfa-TE, Niksen, 30 kapsúl

Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý sa nachádza v mnohých potravinách, vrátane rastlinných olejov, obilnín, mäsa, hydiny, vajec, ovocia, zeleniny a oleja z pšeničných klíčkov.

Vitamín E sa úspešne používa ako ochranný antioxidant, ktorý bojuje proti oxidácii spôsobenej vyššou hladinou cholesterolu v tele.

Izotéry tokotrienolu vitamínu E majú pozitívny vplyv na zdravie kardiovaskulárneho systému kvôli ich schopnosti znižovať aktivitu enzýmu, ktorý riadi produkciu a syntézu cholesterolu.

Vitamín E pomáha posilňovať steny kapilár a zlepšovať vlhkosť a pružnosť pokožky, pôsobí ako prírodný prostriedok proti starnutiu a pomáha udržiavať zdravú a mladistvú pokožku.

Vitamín E hrá rozhodujúcu úlohu pri rovnováhe endokrinného a nervového systému a prirodzene pracuje na prirodzenej rovnováhe hormónov.

Nedostatok vitamínu E je rozhodujúci pre určité genetické podmienky počas tehotenstva a pre veľmi nízku hmotnosť predčasne narodených detí.

Vitamín E sa odporúča pre:
- srdcovo-cievne ochorenia;
- svalová dystrofia;
- reprodukčné problémy.

Zloženie:

Obsah 1 kapsuly: E (dl-alfa-tokoferyl-acetát) - 100 mg alfa - TE.

Pomocné látky: želírujúca látka - želatína, emulgátor - sójový lecitín, glycerín a čistená voda.

Navrhované použitie:

Užívajte 1 kapsulu denne.

Doplnok stravy! Neprekračujte odporúčaný denný príjem! Produkt nie je náhradou pestrej stravy! Uchovávajte v pôvodnom obale, mimo dosahu detí!

Balenie: 30 mäkkých želatínových kapsúl