logo template4

Vitamín A lipozomálny

vyberte veľkosť:
10 ml 6.490
50 ml 28.900
100 ml 46.900
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: vds 245
Dostupnosť: na sklade
5.41 bez DPH
6.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vitamín A palmitat

Vitamín A je nevyhnutný pre rast, vývoj tkanív a štrukturálnu integritu pokožky.
Je známy ako normalizátor pokožky, reguluje rast epidermálnych buniek.
Nedostatok vitamínu A spôsobuje vysúšanie pokožky spôsobenou hyperkeratózou s drsnou tvrdou pokožkou.
Vitamín A obnovuje rovnováhu hydrolipidov v epiderme tým, že podporuje hydratáciu, zjemňuje pokožku a odstraňuje účinky agresie environmentálnych faktorov v dôsledku antioxidačného pôsobenia.
Regenerátor a promótor bunkovej obnovy, zvyšuje elasticitu pokožky a zabraňuje tvorbe vrások.

Vlastnosti: silný regenerátor pokožky, podporuje epitelizáciu a keratinizáciu, zvyšuje aktivitu kožných enzýmov, pomáha pri delení buniek, stimuluje proliferáciu buniek v epiderme, pomáha regulovať hrúbku pokožky, ktorá sa pri starnutí zrieďuje, zlepšuje elasticitu pokožky normalizácia pokožky ovplyvnenej slnkom, stimuluje tvorbu kolagénu, znižuje vrásky a sifóny vyvolané slnečným žiarením.

Vitamín A - mocná zbraň proti jemným vráskam
Produkcia kolagénu v pokožke s pribúdajúcim vekom klesá - to pokožku vysušuje a tvoria sa jej vrásky. Drobné molekuly retinolu prenikajú do vrchnej vrstvy kože a odtiaľ stimulujú produkciu kolagénu v spodných vrstvách pokožky. Týmto spôsobom stimulujú prácu fibroblastov a ochabnuté kožné bunky začnú produkovať nový kolagén. Tým sa vyplnia vrásky zvnútra a pokožka bude hladšia a pevnejšia.

Retinol na starnutie pokožky spôsobené svetlom
Vitamín A je tiež dôležitým vitamínom, ak je pokožka vystavená nadmernému UV žiareniu, pretože spomaľuje proces pigmentácie a vyrovnáva oslabenie pokožky spôsobené UV žiarením. Voľné radikály sú nestabilné molekuly, ktoré spôsobujú rôzne druhy poškodenia tela. Ničia naše bunky, čo vedie k predčasnému starnutiu a tvorbe vrások.

akné
Pretože retinol stimuluje produkciu zdravých buniek pokožky a reguluje funkcie buniek, môže byť tiež účinný proti akné.

Koncentrácia použitia: 2 kvapky na 10 g krému

tip
Vitamín A sa môže používať vo všetkých výrobkoch na starostlivosť o pokožku. Vitamín A je vysoko citlivý na teplo, preto sa pridáva do hotového výrobku, ktorý sa ochladí na ručné teplo.
Nebezpečenstvo
Nepoužívať počas tehotenstva! Skladujte v chladničke!
Dobre sa kombinuje s
Vitamín A je synergický vitamín, čo znamená, že funguje najlepšie v kombinácii s inými antioxidantmi a účinnými látkami - môžu to byť:
Vitamín E
vitamín C
Koenzým Q10
Hyaluron
Ceramidy

Vzhľad
tekutý
Hlavný účel
Suroviny pre slnečnú kozmetiku a po opaľovaní, účinné látky pre zrelú pleť, účinné látky pre suchú, bariérou narušenú a citlivú pokožku
Tepelne stabilné
nie, zapracujte do ochladenej formulácie, nie, vydrží maximálne 25 ° C
rozpustnosť
v rastlinných olejoch
Spracovanie v prírodnej kozmetike
Fáza účinnej látky
Typ pokožky / typ vlasov
Starostlivosť o oči, mozoly, drsné oblasti pokožky, popraskaná pokožka, starostlivosť po opaľovaní, pokožka s veľkými pórmi, zrelá pokožka, pokožka so škvrnami, zmiešaná pokožka, sklon k tvorbe pupienkov a usadenín, akné
Účinok na pokožku
Vyrovnávanie, bojuje proti nečistotám, vracia nepokojnú pokožku späť do rovnováhy, osviežuje, zvlhčuje, chráni / zvlhčuje, spevňuje, dodáva pokožke sviežosť, obnovu buniek

INCI: Helanthus Annuus Oil, Retinyl Palmitate (240.000 IU/g), Tocopherol

Ako prospieva vitamín A vašej pleti a jeho použitie