logo template4

Sezamový olej lisovaný za studena

vyberte hmotnosť:
50 ml 2.900
100 ml 4.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vg zSKU10223
Dostupnosť: na sklade
2.42 bez DPH
2.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sezamový olej lisovaný za studena

Sezamový olej je vynikajúci pleťový olej. Olej dobre absorbuje, čistí a obsiahnuté tukové vedľajšie produkty chránia pokožku pred predčasným starnutím. Sezamový olej je dobrým nosičom účinných látok a dokáže ich preniesť hlboko do kožného tkaniva.
 
Sezamový olej má ľahký faktor SPF a je obľúbený pre použitie na ochranu proti slnečnému žiareniu. Sezamový olej vyživuje suchú pokožku, ktorá zle cirkuluje. V Ajurvéde sa sezamový olej používa ako masážny olej a na detoxizáciu zvonka aj zvnútra.
 
- Vhodný pre rôzne typy pleti - od suchej po mastnú.
- Pomaly sa vstrebáva do pokožky. Vďaka tomu je vhodný na dlhé masáže celého tela. Zmiešajte s roztaveným kokosovým olejom a pridajte ďalšie suroviny, éterické oleje.
- Poskytuje lepšiu starostlivosť o pokožku rúk a nechtov. Používajte samostatne alebo pri príprave krémov na ruky, pretože vyživuje popraskanú pokožku a chráni pokožku.
- Sezamový olej má vďaka svojim komponentom dlhú trvanlivosť - pri správnom skladovaní sa môže použiť do 24 mesiacov. Môže sa pridať do ďalších nestabilnejších olejov, aby sa zlepšila ich oxidačná stabilita.

Použizie:
Po teplej sprche naneste na tvár a telo sezamový olej. Nechajte pôsobiť 10 minút. Prípadný prebytočný olej zmažte vatovým tampónom.
Zloženie (INCI):
Sesamum Indicum Seed Oil* (cold-pressed oil from sesame seeds)
* z ekologického poľnohospodárstva