logo template4

Selenitová Veža - Špicatý Vrch- 20 cm

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SelT-12
Dostupnosť: na sklade
15.66 bez DPH
18.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Selenitová Veža - Špicatý Vrch- 20 cm

Selenitová Veža - Špicatý Vrch - 20cm pochádza z hôr z Maroka.

Tento kryštál dostal svoje meno po Gréckej bohyni mesiaca - Selény - a na našich produktoch môžete vidieť prečo. 

Spôsob akým tieto mliečne kryštály odrážajú svetlo je doslova lunárny. 

Benefity: Selenit je veľmi uznávaný a je jeden z najmocnejších kryštálov, čo sa týka liečenia. Tiež sa napája na tretie oko, korunu a éterickú čakru. Niektorí ľudia hovoria, že vyjadruje čistotu a úprimnosť. Tiež sa hovorí, že donúti osobu, ktorá tento predmet drží byť úprimnú k sebe samej. 

Selenit vyžaruje hlboko silnú, no zároveň upokojujúcu energiu. Prináša svetlo a vnútorný pokoj a je jedinečným a nevyhnutným nástrojom pre prácu s energiou. Vedie vás k objasneniu vašej aktuálnej životnej situácie a pomáha vám pochopiť prvky, ktoré v živote priťahujete, a dlhodobý význam, ktorý pre vás majú. To vám dáva prehľad o zmenách, ktoré sú potrebné, alebo o oblastiach, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť a energiu.

Ponorte sa do očarujúcej žiary selenitu a budete vtiahnutí do sveta svetla. Bude pôsobiť ako štít proti úzkosti, stresu a depresii a vydláždi cestu k jasnosti a osvieteniu vo vás.

Selenit ako kryštálový čistič
Medzi milovníkmi kryštálov je selenit často prvou voľbou, pokiaľ ide o čistenie iných kryštálov, priestoru alebo vlastného energetického poľa. Jedinečnou výhodou selenitu je, že sa nikdy nemusí čistiť.

Ak chcete vyčistiť ostatné kryštály, jednoducho ich umiestnite na vrchnú časť selenitovej platne. Nechajte ich odpočívať niekoľko hodín alebo dlhšie, najmä ak sa kryštály používajú na liečenie alebo absorbovali negatívnu energiu.
Selenit je najčistejší dostupný energetický kameň. Neabsorbuje negatívnu energiu a nikdy sa nesmie čistiť. Fyzickým kontaktom dokáže vyčistiť iné kryštály. Selenit čistí energiu v akomkoľvek priestore, v ktorom sa nachádza.

Selenit predstavuje duchovnú čistotu, svetlo a spojenie s vesmírom. Je to jeden z najposvätnejších kryštálov v celej histórii. Názov „Selenit“ pochádza od gréckej bohyne Selene, bohyne mesiaca. Pomáha nás čistiť a liečiť a vytvára jasnosť v živote.

Duchovným významom selenitu je omladenie a božská ženská energia. Symbolizuje anjelské svety a umožňuje nám komunikovať s anjelskými bytosťami. Energia seleničitanu je vložená do tohto mäkkého a silného kryštálu.

Kamene sú surové a jedinečné, a preto sa líšia veľkosťou a vzhľadom.