€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Selenitová pyramída 5 / 10 cm

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SelW
Dostupnosť: na sklade
5.75 bez DPH
6.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Selenitová pyramída 5 / 10 cm

Tieto selenitové pyramídy z Maroka sú formou posvätnej geometrie a pomáhajú zosilniť akúkoľvek vibráciu. Pyramídy sú skvelé na použitie v krištáľových mriežkach ako centrum, pretože môžu pomôcť zbierať a sústrediť energiu. Pyramídy tiež vytvárajú nádherné tvary na vystavenie a sú skvelé pre akýkoľvek meditačný kútik.
 
Selenit je kryštalizovaná forma sadry a veľká časť selenitu, ktorý je v súčasnosti na trhu, podobne ako tieto kusy, je odroda selenitu Satin Spar. 
Selenit dokáže vyvolať ochranu anjelskou ríšou a tiež rozháňa negatívnu energiu. Selenit dokáže odstrániť energetické bloky z fyzických a éterických tiel. 
 
Názov Selenit pochádza z gréckeho slova pre mesiac a znamená „mesačná žiara“ a tieto selenitové pyramídy skutočne žiaria trblietavým, perleťovým leskom. Silná vibrácia selenitu otvára korunné a vyššie čakry a je vynikajúca na meditáciu alebo duchovnú prácu. Selenit upokojuje a prináša hlboký pokoj a ponúka prístup k minulým a budúcim životom. Selenit prináša duševnú jasnosť, odstraňuje zmätok a odhaľuje širší obraz za problémami. Selenit, ochranný kameň, chráni človeka alebo priestor pred vonkajšími vplyvmi.
 
Selenit údajne zvráti účinky „voľných radikálov“ na liečenie a opravu na bunkovej úrovni. Selenit, spojený s chrbticou a kostrovým systémom, možno použiť aj na zmiernenie problémov s ortuťovými výplňami pri zubárskej práci. Selenit je dobrý aj na dojčenie. Selenit je mäkký minerál a mal by sa udržiavať v suchu.
Selenit nezadržiava negatívne energie a nemusí sa čistiť. Má preto silnú schopnosť čistiť a blokovať negativitu a chrániť vás pred nežiaducimi energiami. Napĺňa vás Bielym Svetlom, ktoré zvyšuje vašu vibráciu a umožňuje vám zažiť život s vyšším vedomím. Selenit je obzvlášť užitočný na odstránenie entít alebo energetických parazitov z aury. Selenit dokáže vyvolať ochranu pred anjelskou ríšou a tiež rozháňa negatívnu energiu. Selenit tiež odstraňuje energetické bloky z fyzických a éterických tiel. Selenit je kameňom duševnej jasnosti a odstránenia zmätku. Táto jasnosť zvyšuje mentálnu flexibilitu a umožňuje silné rozhodovacie schopnosti. Pomáha pri duchovnom rozvoji. Uzemňuje a vyrovnáva čakry, fyzické liečenie a podporuje pokojný spánok. Je veľmi upokojujúci a prináša hlboký pokoj. 
Psychologické výhody selenitovej pyramídy
Selenit zlepšuje hlboký spánok a chráni pred negatívnymi energiami. Pomáha relaxovať a rýchlejšie zaspať. Selenit vám umožňuje ísť ďalej a byť optimistický. Môže vám pomôcť obnoviť sebavedomie a pomôcť pri rozhodovaní. Zvyšuje rovnováhu v živote a umožňuje zvládať emócie.
Fyzikálne výhody selenitovej pyramídy
Selenitová pyramída zvyšuje plodnosť a libido a zmierňuje menštruačné bolesti. Zlepšuje dlhovekosť a znižuje známky staroby. Robí pokožku pružnejšou a odďaľuje vznik vrások. Selenit je užitočný pri kožných ochoreniach, ako je akné. Pozitívne pôsobí pri plešatosti a citlivosti na svetlo.
ČAKRA ZODPOVEDAJÚCA SELENITOVEJ PYRAMÍDE
Selenitová pyramída rezonuje s korunnou čakrou. Selenit umiestnený na temene hlavy vám umožňuje spojiť sa s božským duchom.
ÚDRŽBA SELENITOVEJ PYRAMÍDY
Selenit sa čistí umiestnením na lôžko zo suchej morskej soli. Selenit sa odporúča dobiť tak, že ho celú noc vystavíte mesačnému svetlu. Môžete ho tiež umiestniť na kremeň alebo ametystový zhluk, aby ste doplnili energiu. Nikdy neumývať a nevkladať do vody!