logo template4

Sada 3 olejov na opaľovanie 3 x 100 ml

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: bal 900
Dostupnosť: na sklade
16.58 bez DPH
19.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 3 olejov na opaľovanie 3 x 100 ml

V poslednej dobe sa veľa hovorí o používaní olejov ako opaľovacích krémov – úžasné, že rastliny v sebe skutočne majú prirodzenú ochranu pred slnkom, však? Nie všetky oleje majú ochranný slnečný faktor (SPF) rovnaký a nie všetky sú dostatočne silné pre každého.

Opaľovací krém pre naše vlasy je rovnako dôležitý ako opaľovací krém pre našu pokožku a pre nás ženy, ktoré milujú skvelý olej, ktorý dokáže splniť dvojitú úlohu, je tu sada prírodných olejov, ktoré poskytujú prirodzenú slnečnú ochranu SPF.

Sada olejov na opaľovanie obsahuje:

100 ml mrkvového oleja

100 ml oleja z pšeničných klíčkov 

100 ml avokádového oleja

+ všetky oleje dodávame v nádobe s rozprašovačom pre ľahšiu aplikáciu

Mrkvový olej – macerát pre krásne opálenie

Neznášate mrkvu? Nemali by ste, pretože každá časť mrkvy je pre vás skvelá, vrátane oleja. 

Mrkvový olej pre úžasné opaľovanie
Mrkvový olej sa vyrába macerovaním koreňov mrkvy v základnom rastlinnom oleji. Po procese macerácie sa z tohto mixovania stane skutočný vitamínový koncentrát plný trans-tukov, ktorý vám umožní dosiahnuť rovnomerné opálenie. Okrem toho mrkvový olej stiahne póry, obnoví rovnováhu mastnej pleti a hydratuje suchú pokožku. 

Výživný, na antioxidanty bohatý olej je skvelý pre vašu tvár, vlasy a telo, aby vás udržal hydratovanú, upravenú a detoxikovanú. Mrkvový olej obsahuje prirodzene sa vyskytujúce vitamíny a beta karotén, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením slnkom a pomáhajú v procese starnutia.

Olej z pšeničných klíčkov –  SPF 20 

Tento olej by mal mať vo svojom arzenáli každý, pretože je to bomba plná ceramidov, vitamínov a minerálov a nepoznáme prameň vlasov, ktorý by sa sťažoval pri pravidelnom používaní pri akomkoľvek vlasovom režime. Olej obsahuje vitamín E K a B, ktorý bojuje proti voľným radikálom, ako aj SPF 20, ktorý chráni vaše vlasy a pokožku pred slnkom. Pšeničné klíčky sú nabité vitamínmi a minerálmi – takže pôsobia aj ako prevencia voľných radikálov a zároveň vás chránia pred slnkom. To je fantastické na zvlhčenie tkaniva a prevenciu poškodenia voľnými radikálmi.

Avokádový olej – SPF 4-15

Avokádový olej je skvelý olej, čo znamená, že ho môžete pridať do svojich hĺbkových kondicionačných zmesí a budete na seba hrdí, že ste pre svoje vlasy urobili niečo skvelé. Avokádové oleje sú bohaté na vitamín A, B, D E, lecitín a mastné kyseliny.  Avokádový olej má vysoký podiel mono-nasýtených tukov, ktoré poskytujú ochrannú vrstvu na pokožke. Olej má vysoký obsah živín, ktoré upokojujú a vyživujú suchú, poškodenú pokožku. Podporuje tvorbu kolagénu a chráni pokožku pred jemnými linkami a vráskami. Pomáha pokožke zadržiavať vodu, aby bola pevná a omladená.

UPOZORNENIE: Oleje odporúčame používať až po vytvorení základného opálenia, môžete na to použiť niektorý prípravok na ochranu pred slnkom s vysokým SPF z našej ponuky.